CYWILIZACJA

Skandal! W kalendarzu znanej piekarni w żłóbku zamiast Jezusa jest…

To już naprawdę przegięcie. W kalendarzu adwentowym przygotowanym przez sieć piekarni Greggs znalazł się obrazek, za umieszczenie którego firma teraz bardzo przeprasza.

Greggs to sieć piekarni oferująca szybkie przekąski typu kanapki, paszteciki czy kiełbaski zapiekane w cieście. Swoimi towarami firma postanowiła udekorować kalendarz. Pół biedy, że bułkę z parówką graficy wsadzili w rękę Mikołajowi, a na jego brodzie zostawili masę okruchów. Najgorsze jest to, co zrobili ze żłóbkiem. 

 

Przed żłóbkiem, w którym powinien leżeć nowo narodzony Jezus, klęczą trzej królowie. Tyle że nie składają pokłonu Bogu, tylko… bułce z parówką. W żłóbku bowiem nie ma Jezusa, jest fast food. 

 

Takie obrazki w kalendarzu adwentowym wywołały furię klientów. Dyrekcja piekarni przeprasza za obrazek i tłumaczy, że nie chciała w ten sposób nikogo obrazić. 

 

Rzecznik firmy tłumaczył: "Bardzo nam przykro, że jeśli naruszyliśmy czyjeś uczucia religijne, to nigdy nie było naszą intencją."

 

Można te słowa traktować poważnie? 

 

Źródło: thesun.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Totalna masakra w Szwecji: w ciągu ostatnich 12 dni było tam 9 ataków! Jeden z napastników miał bardzo znaczący dowód, ale nie dla szwedzkich służb

Redakcja malydziennik

Zostawił dziecko w nagrzanym aucie i poszedł na zakupy. Teraz grozi mu…

Adam Gaafar

Zrobił z małej dziewczynki „laleczkę voodoo”. Dziecko tego nie przeżyło

Ładuję....