CYWILIZACJA

Skandal na Mundialu! Przyłapano piłkarza Rosji jak bierze doping! ZOBACZ!

Rosjanie odpadli z mundialu, ale nie skończyły się podejrzenia o doping w ich zespole. Kolejne kontrowersje wzbudziło zachowanie rosyjskich piłkarzy w tunelu prowadzącym na murawę, w przerwie spotkań z Hiszpanią i Chorwacją. ZOBACZ CO SIĘ DZIAŁO!

 

 

Na zdjęciu, które opublikował między innym „Bild”, widać jak Aleksandr Gołowin trzyma dłonie przy ustach, sugerując, że wdycha coś przez nos. Podobnie zachowywało się kilku innych piłkarzy gospodarzy tuż przed drugą połową meczów z Hiszpanią i Chorwacją.

 

Szybko głos w całej sprawie zabrał rzecznik Rosyjskiej Federacji Piłkarskiej. Według niemieckiego tabloidu miał przyznać, że był to chusteczka nasączana amoniakiem. Jego wdychanie nie jest zabronione przez przepisy, ale i tak budzi duże kontrowersje. Na łamach „Bilda” eksperci wypowiadają się, że po wdychaniu środka piłkarze mogą mieć lepszą wydolność, co w obu meczach Rosjan w fazie pucharowej było bardzo ważną sprawą. Zarówno pojedynki z Hiszpanią jak i Chorwacją trwały aż po 120 minut, a później piłkarze musieli mieć siły na rzuty karne.

Analizując jednak mecze reprezentacji Rosji, widać że zawodnicy mają niespożyte siły. A przed mundialem ich kondycja była po prostu słaba. Wniosek ?
slso/pilkanozna.pl

Komentarze

Zobacz także

A niemiecka prasa swoje: nie ma związku między uchodźcami a terroryzmem! Poprawność polityczna do kwadratu!

Redakcja malydziennik

Antykoncepcja pozwala nam uwolnić się od lęku przed niechcianą ciążą? Czy pozytywnie wpływa na seks? ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

UWAGA! Czy staroegipscy bogowie władają współczesnym światem?

Redakcja malydziennik
Ładuję....