CYWILIZACJA

Skandal na Mundialu! Przyłapano piłkarza Rosji jak bierze doping! ZOBACZ!

Rosjanie odpadli z mundialu, ale nie skończyły się podejrzenia o doping w ich zespole. Kolejne kontrowersje wzbudziło zachowanie rosyjskich piłkarzy w tunelu prowadzącym na murawę, w przerwie spotkań z Hiszpanią i Chorwacją. ZOBACZ CO SIĘ DZIAŁO!

 

 

Na zdjęciu, które opublikował między innym „Bild”, widać jak Aleksandr Gołowin trzyma dłonie przy ustach, sugerując, że wdycha coś przez nos. Podobnie zachowywało się kilku innych piłkarzy gospodarzy tuż przed drugą połową meczów z Hiszpanią i Chorwacją.

 

Szybko głos w całej sprawie zabrał rzecznik Rosyjskiej Federacji Piłkarskiej. Według niemieckiego tabloidu miał przyznać, że był to chusteczka nasączana amoniakiem. Jego wdychanie nie jest zabronione przez przepisy, ale i tak budzi duże kontrowersje. Na łamach „Bilda” eksperci wypowiadają się, że po wdychaniu środka piłkarze mogą mieć lepszą wydolność, co w obu meczach Rosjan w fazie pucharowej było bardzo ważną sprawą. Zarówno pojedynki z Hiszpanią jak i Chorwacją trwały aż po 120 minut, a później piłkarze musieli mieć siły na rzuty karne.

Analizując jednak mecze reprezentacji Rosji, widać że zawodnicy mają niespożyte siły. A przed mundialem ich kondycja była po prostu słaba. Wniosek ?
slso/pilkanozna.pl

Komentarze

Zobacz także

Ile jeszcze dzieci straci życie lub zdrowie z rąk KONKUBENTA matki?

Tak się kończy wyuzdany seks w miejscach publicznych!

Redakcja malydziennik

Ostra krytyka ważnego hierarchy: Po decyzji Franciszka kobiety mogą częściej dokonywać aborcji!

Redakcja malydziennik
Ładuję....