WYDARZENIA

SKANDAL! Muzułmanie masturbują się, załatwiają potrzeby fizjologiczne i rozbijają butelki… w kościele

Kościół Świętej Trójcy w Kristianstad zmuszony został zatrudnić strażników, by zachować porządek w trakcie nabożeństw. Powód? Kierowani miłosierdziem chrześcijanie zaprosili do siebie muzułmańskich imigrantów.

Od tego czasu chrześcijanie obawiają się wejścia do tej świątyni. „Goście” nie tylko rozbijają butelki w trakcie nabożeństw, ale też masturbują się, a także załatwiają potrzeby fizjologiczne, zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz kościoła. Zdarzało się im także wykrzykiwać muzułmańskie hasła, byle zakłócić liturgie chrześcijańskie.

 

Mieszkańcy Kristianstad zgłaszali nawet, że próbowano porywać dzieci w czasie chrztu. 

 

Policja wydała już zgodę na zatrudnienie ochroniarzy, którzy będą zapewniać bezpieczeństwo wiernym. Obecnie są oni szkoleni w kwestii radzenia sobie z zagrożeniami i rozwiązywania konfliktów. I już teraz wiadomo, że będą mieli niemało pracy. Zarządzający kościołem Bengt Alvland opowiada mediom, że uchodźcy nie mają żadnych zahamowań. – Pewien człowiek masturbował się w trakcie nabożeństwa i nie przestał nawet, gdy policjantka prosiła go, aby przestał – opowiada. 

 

Źródło: JihadWatch

Komentarze

Zobacz także

Przez Polskę przejdzie TORNADO? Naukowcy twierdzą, że…

Redakcja malydziennik

MASAKRA. Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię. By legalnie być pedofilem musisz być…

Redakcja malydziennik

To jakiś ABSURD! Londyńskie metro zmienia sposób zwracania się do podróżnych – będzie on bardziej przychylny gejom!

Ładuję....