WYDARZENIA

SKANDAL! Mikrofon w robocie kuchennym z Lidla. Zamontowany, by..

robot kuchenny

Lidl jest znany ze swoich promocji i sprzedaży wielu alternatywnych produktów dobrej cenie. Czy tym razem jednak kosztem klientów? – Znaleziono mikrofon w robocie kuchennym!

Francuscy użytkownicy znaleźli ukryty mikrofon w robocie kuchennym z Lidla. Sprawa szybko przerodziła się w skandal. Przedstawiciel marketu wyjaśnił, w jakim celu zamieszczono mikrofon, jednak trudno w to uwierzyć, gdyż specjaliści nie znajdują żadnego technicznego uzasadnienia dla obecności mikrofonu w wyposażeniu urządzenia.

 

CZYTAJ TAKŻE: Atak drgawek Angeli Merkel na wideo! Kanclerz Niemiec choruje na…

 

Urządzenie kuchenne nazywa się Monsieur Cuisine Connect i jest tańszym zamiennikiem popularnego Thermomixa. W tablecie robota znajduje się jednak mikrofon, który zaniepokoił francuskich użytkowników. Jaki jest więc powód umieszczenia tam mikrofonu? Lidl po pierwsze zapewnia, że urządzenie jest nieaktywne i użytkownicy nie są podsłuchiwani.

 

Według Lidla mikrofon został umieszczony ze względu na prowadzone dalsze badania nad rozwojem oprogramowania, aby poprawić funkcjonowanie robota kuchennego. Oprogramowanie jest jednak całkowicie zamkniętym systemem i wprowadzenie zmian wymagałoby specjalistycznej wiedzy- dlatego pozostają wątpliwości co do przeznaczenia mikrofonu.

 

 

Źródło: onet.pl

 

Komentarze

Zobacz także

Jak długi jest cień chmury? Będziesz zaskoczony!

Redakcja malydziennik

Całkowity zakaz aborcji już w styczniu?

Redakcja malydziennik

Pokolenie singli zaczyna skręcać w prawo i wraca do polskiej tradycji. BRAWO!

Redakcja malydziennik
Ładuję....