POLITYKA

SKANDAL: lewactwo krytykuje producenta wody za… patriotyzm

Staropolanka, polski producent wody, wprowadził do produkcji butelki przygotowane w kooperacji z marką patriotycznej odzieży Red is Bad. Na Staropolankę posypały się gromy ze strony internautów. "Jest to współpraca czysto biznesowa" – mówił przedstawiciel producenta wody.

"Naszym zamiarem nie było budowanie ideologii, o której piszą Państwo w komentarzach. Jest to współpraca czysto biznesowa, mająca na celu zaoferowanie klientom dobrej jakości wody" – zapewnili przedstawiciele Staropolanki w Facebookowym oświadczeniu. W Dniu Flagi RP ogłoszono rozpoczęcie współpracy między firmami. Etykieta limitowanej edycji butelek inspirowana jest kolorystyką polskiej flagi.

 

Zawiedzeni są konsumenci wody. Chociaż zawiedzeni to zbyt małe słowo – po obu firmach spłynęła fala hejtu.  

 

"To co, zostajecie tylko przy białym? Współpracą z faszyzującą firemką więcej ludzi zrazicie, niż przyciągniecie do siebie. Mnie już zraziliście, mimo że dotychczas byłem wiernym konsumentem" – napisał jeden z komentujących internautów. "Chciałbym prosić o wskazanie wytycznych, które w jednoznaczny sposób pozwolą mi zidentyfikować się jako osobę, która może pić państwa wodę lub nie. Firma z którą podjęliście się współpracy promuje odzież między innymi z hasłem „ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY”. Zagadam, że utożsamiacie się z działaniami waszego partnera. Wolałbym się upewnić czy wg waszej definicji przypadkiem nie jestem wrogiem ojczyzny i czy nie grozi mi w związku z tym śmierć. Chciałbym wierzyć, że nie grozi mi żadne niebezpieczeństwo związane z ewentualną konsumpcją waszych produktów" – pisała inna.

"Współpraca z firmą Red is Bad, ma podobny charakter. Naszym zamiarem nie było budowanie ideologii, o której piszą Państwo w komentarzach. Jest to współpraca czysto biznesowa, mająca na celu zaoferowanie klientom dobrej jakości wody" – zapewnili. "Jest nam bardzo przykro, że wielu z Was doszukuje się „drugiego dna", nie dyskwalifikujemy nikogo ze względu na poglądy czy sympatie. Zajmujemy się produkowaniem wody. Dobrej wody" – podkreślili.

 Zainteresowanie wodą wykazuje, między innymi, Piotr Semka:

Od jutra rozglądam się gdzie w Warszawie można by kupić zgrzewkę Staropolanki! Proszę TT o sygnały gdzie jest. pic.twitter.com/AZuapZ2u8G

— Piotr Semka (@PiotrSemka) 3 maja 2017

 

A dla wszystkich zainteresowanych lista sklepów oferujących wodę:

Źródło: wirtualnemedia.pl

Komentarze

Zobacz także

Bareja by tego lepiej nie wymyślił… A władze mazurskiej Kruklanki wymyślili!

Redakcja malydziennik

SZOKUJĄCE dane niemieckich służb odnośnie radykalnych islamistów w Niemczech! Jest ich już prawie …

Tego nie wiesz o truskawkach. KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Ładuję....