ARCHIWUM

Skandal! Ks. Lemański obraża premier Beatę Szydło: „Łże jak bura suka”

Ksiądz Wojciech Lemański znany z udziału w marszach KOD i niechęci wobec rządu w karygodnych i niedopuszczalnych słowach obraził na Facebooku premier Beatę Szydło.

Premier Szydło w ostatniej rozmowie z „Gazetą Polską” powiedziała – Wielokrotnie mówili, że do walki z rządem będą wykorzystywać „ulicę i zagranicę”. I to robią. Mając to na uwadze, trudno zaakceptować tezę, że ostatnie protesty były spontaniczne. To była dobrze wyreżyserowana i dobrze opłacona akcja, mająca uderzyć w polski rząd – informowała Polska premier odnosząc się do ostatnich protestów totalnej opozycji, które miały na celu zablokowanie reformy wymiaru sprawiedliwości. Księdza Lemańskiego bardzo osobiście dotknęły te słowa i postanowił on zaatakować premier Szydło na jednym z portali społecznościowych.

– Do tej wypowiedzi traktowałem panią premier jako niezbyt zdolną, pozbawioną inwencji kobietę, którą prezes postawił na ważnym państwowym odcinku, który ją po wielokroć przerasta – zaczyna swój kontrowersyjny wpis Lemański.

– Zdecydowała się ta marionetka, która porażkę nazywa zwycięstwem, niedorajdę – geniuszem, tchórza spod Smoleńska – reformatorem polskiej armii, a niedouczonym prawnikom pozwala demontować polski system sądownictwa. Skoro ta osoba zdecydowała się tysiącom ludzi, którzy wyszli na ulice i place polskich miast i miasteczek by stanąć w obronie niezależności sądów – kontynuuje swój obraźliwy wpis Lemański.

 

– powiem o tej nieporadnej, zakompleksionej i mijającej się z prawdą na każdym kroku kobiecie, słowami byłego marszałka Dorna – " łże jak bura suka " – zakończył obrzydliwymi słowami ksiądz związany z opozycją.

 

Po interwencji o. Kramera, ks Lemański złagodził swój wpis. 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Prezydent Duda idzie na kolejną bitwę z banksterami

Redakcja malydziennik

Powstanie w getcie to również polskie powstanie. Cześć i chwała bohaterom!

Redakcja malydziennik

Matka Boża uwolniła go z rąk porywaczy! I to nie pierwszy raz

Redakcja malydziennik
Ładuję....