ARCHIWUM HISTORIA WYDARZENIA

Skandal! Gwiazdy na lodzie tańczą w…. pasiakach

Skandal w Moskwie. Żona rzecznika prezydenta Rosji, utytułowana łyżwiarka figurowa, wystąpiła w telewizyjnym show tańcząc z partnerem na lodzie w… stroju stylizowanym dokładnie na pasiak – ubiór więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych! Na ubiorze były żółte gwiazdy Dawida.

Łyżwiarze byli tak ucharakteryzowani, by sprawiać na widzach wrażenie wycieńczonych. W pewnym momencie kobieta wykonała gest przypominający strzelanie z karabinu. Jej partner zachowywał się tak, jakby został postrzelony. Na koniec odskoczyli od siebie. Po chwili złapali się za ręce i dalej tańczyli.

Później na portalu społecznościowym łyżwiarka tłumaczyła, że taniec był stylizowany na fragment filmu włoskiego komika Roberta Benigniego „Życie jest piękne”, opowiadającego o ojcu, który wraz z synem został uwięziony w obozie koncentracyjnym i usiłuje przekonać dziecko, że obozowy koszmar jest tylko niezwykłą zabawą, a nie tragedią, która może zakończyć się tylko w jeden sposób…

Występ w pasiakach został ostro skrytykowany m.in. przez izraelski portal dziennika „Haarec”. Internauci również krytykują występ, domagając się publicznych przeprosin.

 

Komentarze

Zobacz także

Szokujące kulisy i SKANDALICZNIE niski poziom kary za udostępnianie nagrań pornograficznych z nieletnią

Znamy pierwsze wyniki wstępnej sekcji zwłok ofiar katastrofy Tu 154!!!!

Redakcja malydziennik

Dziennikarz atakuje polski Episkopat. Szef watykańskiej dyplomacji nas broni. „Istnieje zdrowy nacjonalizm”

Redakcja malydziennik
Ładuję....