CYWILIZACJA HISTORIA POLITYKA

Skandal! Gwiazdy na lodzie tańczą w…. pasiakach

Skandal w Moskwie. Żona rzecznika prezydenta Rosji, utytułowana łyżwiarka figurowa, wystąpiła w telewizyjnym show tańcząc z partnerem na lodzie w… stroju stylizowanym dokładnie na pasiak – ubiór więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych! Na ubiorze były żółte gwiazdy Dawida.

Łyżwiarze byli tak ucharakteryzowani, by sprawiać na widzach wrażenie wycieńczonych. W pewnym momencie kobieta wykonała gest przypominający strzelanie z karabinu. Jej partner zachowywał się tak, jakby został postrzelony. Na koniec odskoczyli od siebie. Po chwili złapali się za ręce i dalej tańczyli.

Później na portalu społecznościowym łyżwiarka tłumaczyła, że taniec był stylizowany na fragment filmu włoskiego komika Roberta Benigniego „Życie jest piękne”, opowiadającego o ojcu, który wraz z synem został uwięziony w obozie koncentracyjnym i usiłuje przekonać dziecko, że obozowy koszmar jest tylko niezwykłą zabawą, a nie tragedią, która może zakończyć się tylko w jeden sposób…

Występ w pasiakach został ostro skrytykowany m.in. przez izraelski portal dziennika „Haarec”. Internauci również krytykują występ, domagając się publicznych przeprosin.

 

Komentarze

Zobacz także

Prawo dziecka do… zabicia dziecka. Oto absurd Komitetu Praw Dziecka ONZ

Zwyrodnialec zgwałcił Brytyjkę! "Sadystyczne tortury"!

Redakcja malydziennik

Koniec biedy w Polsce? To chyba odczuł każdy, kto ma dzieci: żyje się łatwiej

Redakcja malydziennik
Ładuję....