CYWILIZACJA

SKANDAL! Dwaj geje robią biznes na krzywdzie dzieci i kobiet!

Jedna z najbardziej znanych par gejowskich w Wielkiej Brytanii Tony i Barrie Drewitt-Barlow, panowie, którzy jako pierwsi osiągnęli wpisanie na akcie urodzin dziecka swoich imion i nazwisk, a teraz mają – pozyskane od różnych surogatek – czterech synów i córkę, zajęła się biznesem.

Biznesem, dodajmy, nielegalnym w Wielkiej Brytanii. O co chodzi? Otóż obaj panowie prowadzą British Surrogacy Centre, która pośredniczy w tzw. komercyjnej surogacji i proponuje swoje usługi parom – nie tylko, ale głównie – jednopłciowym. Wbrew nazwie jednak, ich działalność, jest w Wielkiej Brytanii nielegalna, bowiem… surogacja komercyjna jest w rym kraju zakazana. Panowie zarejestrowali więc firmę w Stanach Zjednoczonych.

 

Oburzona ich działaniem jest baronessa Mary Warnock, jedna z autorek brytyjskiego prawa dotyczącego zapłodnienia in vitro. – Jest jasne, że oni łamią prawo. Myślę, że oni omijają prawo, a ich działalność powinna zostać przebadana przez władze. Chciałabym poznać szczegóły przepływów finansowych i jestem pewna, że Human Fertilisation and Embryology Authority powinna przebadać ich działalność – podkreśla Warnock.

 

Spółka gejowska Drewitt-Barlow od lat zarabia gigantyczne pieniądze na swoim ekstrawaganckim i nie liczącym się z potrzebami dzieci stylem życua. Panowie mają własny reality show “The Parent Makers” o swojej pseudo-rodzinie. Londyńskie gazety, co jakiś czas, publikują o ich życiu, biznesie i relacjach – niekiedy bardzo burzliwymi – z surogatkami, które urodziły im dzieci.

Źródło: BioEdge.org/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Tylko Bóg jeden wie, co robą media społecznościowe z mózgami naszych dzieci

Redakcja malydziennik

Legalna aborcja zabija kobiety: „Ona po prostu przestała oddychać”

Skandaliczne zachowanie nauczycieli na wycieczce szkolnej

Redakcja malydziennik
Ładuję....