CYWILIZACJA

SKANDAL! Będziesz musiał PŁACIĆ za RADIO w aucie. Nawet jak go NIE słuchasz!

Wprowadzono nowe „podatki”. Będzie trzeba płacić za sam fakt, że radio jest w samochodzie, a nie za jego używanie.

Wprowadzono nowe warunki leasingowania aut. Jak weźmiesz leasing, to czeka cię do zapłacenia „podatek” za radio. Naczelny Sąd Administracyjny w prawomocnym wyroku jednoznacznie orzekł, że abonament RTV zapłaci ten, kto odbiornik radiowy posiada.

 

CZYTAJ TAKŻE: Niesamowity CUD w KOŚCIELE! W czasie Mszy Świętej nagle…(WIDEO)

 

Leasing zawiera elementy kredytu i dzierżawy. Leasingobiorca korzysta z przedmiotu, który jest mu udostępniony, ale nie stanowi jego własności. Choć może go oczywiście potem wykupić. Najczęściej leasinguje się auta.

 

Cała sprawa wydaje się nie mieć za dużego znaczenia, jednak koszty potrafią być znaczne. Potwierdza to przykład mężczyzny, którego sprawa trafiła aż do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Jego firma leasingowała 49 aut, za które trzeba było zapłacić 9,5 tysiąca złotych. Kierowcy apelują, żeby opłatę za radio wliczyć do ustawowych wyjątków w kosztach leasingów.

 

Źródło: wp.pl

 

Komentarze

Zobacz także

ZMASAKROWAŁ swoją dziewczynę tłuczkiem do mięsa, a zwłoki schował w…

Adam Gaafar

Lepiej uważaj, złodzieje wymyślili lepszy sposób wyłudzania pieniędzy niż "na wnuczka". Poznaj historię wyłudzenia na… POLICJANTA

Redakcja malydziennik

Ale akcja! Udzielił ślubu pod wpływem alkoholu i może trafić za to za kratki nawet na 3 lata! I wcale nie chodzi tu o wino mszalne

Redakcja malydziennik
Ładuję....