Sensacyjne wyniki badań! Naukowiec znalazł dowód, że Hitler był wnukiem Żyda

Pogłoski o żydowskim pochodzeniu Adolfa Hitlera pojawiły się już za życia niemieckiego dyktatora. Wśród tych, którzy twierdzili, że wódz III Rzeszy miał żydowskiego dziadka był m.in. generalny gubernator Hans Frank. W czasopiśmie naukowym „Journal of European Studies” opublikowano właśnie badania dotyczące rodowodu Hitlera. 

Jak czytamy w serwisie o2.pl, Hans Frank miał znaleźć dowody, że ojciec Adolfa Hitlera był nieślubnym dzieckiem Anny Marii Schicklgruber oraz Żyda o nazwisku Frankenberger. Dziadek przywódcy III Rzeszy miał przez 14 lat płacić alimenty na dziecko, ponadto regularnie korespondował z babką Hitlera.

Czytaj także: Nadchodzi spełnienie się wizji Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej! Zobacz co NAS czeka!

Sensacyjne doniesienia Hansa Franka wielokrotnie kwestionowano – badacze dowodzili m.in., że w czasie, w którym Anna Schicklgruber zaszła w ciążę, w austriackim Grazu nie było Żydów.

Autor niedawno opublikowanego badania, dr Leonard Sax jest jednak innego zdania. Uczony przekonuje, że ma dowody, iż w tym czasie istniała tam społeczność żydowska. Twierdzi też, że Hans Frank nie mylił się i Hitler rzeczywiście był wnukiem Żyda.

W rozmowie z brytyjskim „Daily Mail” uczony powiedział:

Myślę, że neonaziści są obrażeni sugestią, że Hitler miał żydowskiego dziadka, ponieważ nienawidzą Żydów. Natomiast Żydów obraża sugestia, że Hitler miał żydowskiego dziadka, ponieważ nienawidzą Hitlera. Ale teraz, gdy minęło tyle lat od końca Trzeciej Rzeszy, może w końcu zastanowimy się nie nad tym, co jest obraźliwe, ale co jest prawdą? 

Źródło: o2.pl

 

Komentarze