WYDARZENIA

SĘDZI grożą dwa lata WIĘZIENIA! Mężczyzna złapał ją na…

W Polsce sędzia dysponuje immunitetem i jest dzięki temu uprzywilejowany na tle przepisów prawnych. Często uchodzą mu różne uczynki, za które przeciętny obywatel zostałby ukarany, Czy tak będzie też tym razem?

Zgodnie z przepisami sędzia nie może być zatrzymany ani pociągnięty do odpowiedzialności karnej bez zezwolenia właściwego sądu dyscyplinarnego. Chyba że zostanie przyłapany na gorącym uczynku…

Co zrobiła sędzia? Wszystko zaczęło się od tego, że w Wałbrzychu jeden z kierowców dał sygnał policji, gdy zauważył, że auto przed nim zagraża bezpieczeństwo na drodze. Zdołał zatrzymać samochód. Po przyjeździe policji okazało się, że za kierownicą siedziała pijana sędzia w stanie spoczynku! Funkcjonariusze zawiadomili prezesa Sądu Apelacyjnego oraz prokuraturę. Sędzia miała 0,63 promila alkoholu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Skandaliczne zachowanie NAUCZYCIELKI wyszło na jaw! Uczyła małe dzieci jak…(WIDEO)

 

Za wybryk grozi jej do dwóch lat więzienia, a także utrata sowitej, sędziowskiej emerytury. Choć w tym przypadku sytuacja była dla policji oczywista, to wciąż internauci się zastanawiają, czy sędzia zostanie ukarana.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze

Zobacz także

Niewiarygodne. To największe ludobójstwo w historii ludzkości. Ponad MILIARD OFIAR!

Redakcja malydziennik

BRAWO! To już pewne i nikt nam tego NIE ZABIERZE! Polscy skoczkowie są najlepszą drużyną w tym sezonie!

Mówienie źle o aborcji jest przestępstwem w Kanadzie. W Polsce może tak być już niedługo

Redakcja malydziennik
Ładuję....