POLITYKA

Sąsiedzi są w szoku. W ogródku postawił nagrobek… Donalda Trumpa

Sąsiedzi przecierali oczy ze zdumienia. W swoim przydomowym ogródku mieszkaniec miasteczka Cortlandt w stanie Nowy Jork ustawił nagrobek Donalda Trumpa. Ale to nie cała „halloweenowa” dekoracja ogrodu.

W przydomowym ogródku mieszkaniec Cortlant postawił nagrobek z napisem „Donald Trump. Burn in Hell”. Obok położył wypchany czarny worek, który miał symbolizować osobę zmarłą, całość otoczył żółtą policyjną taśmą. 

 

"Robię to dla zabawy, to tylko żart" – mówi Fabian Vergara. "Lubię Halloween, więc nie widzę nic złego w tym. To wolny kraj".

 

Niektórzy sąsiedzi Vergary twierdzili, że nie interesuje ich, co sąsiad ma w ogródku, bo Ameryka to wolny kraj. Inni z kolei byli pomysłem oburzeni . Theresa Gucciardo-Perry powiedziała, że ​​była taka zdegustowana tym, co zobaczyła, że ​​aż zadzwoniła do urzędu, aby sprawdzić, czy miasto może zmusić Vergarę, by obrażający prezydenta nagrobek usunął. "Chcę wiedzieć, jak daleko sięga wolność słowa” – powiedziała.

 

„Można się z prezydentem nie zgadzać, ale trzeba go szanować” – dodała. 

 

A Halloween display involving a Donald Trump tombstone and a fake corpse has created an uproar in a NY neighborhood. https://t.co/EAKUtmW6h2

— USA TODAY (@USATODAY) 26 października 2017

Źródło: usatoday.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

O fałszywej pokusie prawicowego antyklerykalizmu jako błędnej odpowiedzi na pisowską korupcję klerykalną

Redakcja malydziennik

Meczet w Europie legł w gruzach! Muzułmanie protestują

Masakra! Przez uchodźców w Paryżu rozwija się choroba skóry

Redakcja malydziennik
Ładuję....