WYDARZENIA

Rząd Morawieckiego ma kolejny plan dla Polaków! Zobacz jak się wzbogacą!

Jeszcze do niedawna w PiS uważano, że 500+ jest programem niemal doskonałym. Coraz więcej polityków tej partii jednak mówi o tym, że program należy rozszerzyć. Ich argument jest jeden: – Bez dania ludziom pieniędzy i nagłośnienia tego, nie mamy z czym iść do wyborów – mówią.

– Tylko rozszerzenie 500+ byłoby dla nas hitem kampanijnym. Samo chwalenie się programem nie da nic. Ludzie się do niego już przyzwyczaili– mówi dla fakt.pl członek władz PiS. Kolejny polityk twierdzi, że choć 500 + bardzo poprawiło życie Polaków, tylko kolejne zapowiedzi utrzymają wyborców przy PiS.

– W regionie patronuję akcjom charytatywnym. Jak ja mam tym ludziom patrzeć w twarz? – denerwuje się jeden z posłów PiS. – Jak mam wytłumaczyć to, że oni dostali 500 zł, a Szydło i inni po 60–80 tysięcy?! – dodaje. Dlatego przekonanie o konieczności zmian w 500+ jest powszechne we władzach partii rządzącej.

Więc Polaków czekają kolejne niespodzianki. Mówiąc prosto: im więcej dla polskich rodzin tym lepiej dla wszystkich!

dkdl/fak24.pl

 

Komentarze

Zobacz także

Można ODMÓWIĆ przyjścia do PRACY przez UPAŁY. Sprawdź czy cię to dotyczy

Redakcja malydziennik

Rozpaczliwy apel rodziny o pomoc dla chorego dziecka. POMÓŻ!!!

Redakcja malydziennik

Mocne słowa o emigrantach z Watykanu! "Jest niczym cieknący kran", ponadto kard. Turkson przestrzega przed kolejnymi napięciami

Ładuję....