POLITYKA

Ryszard Petru pała żądzą ZEMSTY! Na jego celowniku znalazł się znany poseł opozycji!

Ryszard Petru znany jako niekwestionowany król gaf polskiej polityki, nie może przeboleć bolesnych nokautów, które funduje mu znany poseł ruchu Kukiz’15. Nowoczesna złożyła w sejmie wniosek o ukaranie posła Adama Andruszkiewicza za … "obrazę godności Ryszarda Petru". Okazuje się, że to zaledwie początek nagonki…

Poseł ruchu Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz poinformował na swoim facebookowym profilu o rozpoczęciu na niego nagonki przez posłów Nowoczesnej Ryszarda Petru. – Zaczęło się! Mówiłem Wam, że ataki na mnie będą coraz większe i to się właśnie dzieje. Nowoczesna złożyła w Sejmie wniosek, aby ukarać mnie za… "obrazę godności Ryszarda Petru"! – napisał Andruszkiewicz. 

 

Okazuje się, że to co poseł publikuje na swoim profilu na facebooku, jest wnikliwe analizowane przez członków Nowoczesnej i ich pomagierów pod kątem możliwości ataku i wytworzenia atmosfery nagonki wobec Adama Andruszkiewicza.

 

– Mam też informacje, że tych ataków ze strony kast będzie coraz więcej. – informuje Andruszkiewicz i dodaje, że nie zamierza się cofać ani poddawać. – Pytanie tylko: Czy mogę liczyć na Wasze wsparcie?! Bardzo Was potrzebuję! Tylko wspólnie wygramy! – apeluje na koniec poseł Kukiz’15.

 

Więcej o tych atakach, w wideo poniżej:

 

Źródło: facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Głosowania przeniesione do Sali Kolumnowej z powodu obstrukcji opozycji, budżet uchwalony

Redakcja malydziennik

Młodzi nie mają kontaktu z Kościołem. Zaledwie… procent młodzieży regularnie praktykuje!

Salonowe autorytety plują na naszego prezydenta. Najchętniej zlikwidowaliby ten urząd!

Ładuję....