POLITYKA

ROZPAD KONFEDERACJI. Odchodzą czołowi członkowie!

Korwin jest poirytowany zarzutami odchodzących członków partii. Dzisiaj w Sejmie nastąpił rozpad Konfederacji.

Na zorganizowanej w Sejmie 24 czerwca konferencji prasowej czołowi członkowie partii wystąpili z Konfederacji i nie wezmą z nią udziału w jesiennych wyborach parlamentarnych. Dołączyli do partii tylko pomocniczo przy wyborach do europarlamentu i zniechęcili się postawą pozostałych członków.

 

CZYTAJ TAKŻE: Znaleźli łatwy sposób na UPAŁY! Wystarczy tylko…

 

Federacja Jakubiak-Liroy wyszła z Konfederacji, bo „z federacji zrobiła się Konfederacja” . Stwierdzili, że sukces w wyborach do europarlamentu zaszkodził niektórym członkom. Zarzucają Konfederacji brak transparentności i dobrej woli, a także bycie „polityczną agencją towarzyską”.

 

Jak obserwuję całą tę branżę to nasuwa mi się określenie “polityczna agencja towarzyska” – kto, z kim i za ile. Jestem przerażony. Jeżeli szanujemy obywateli, to w dniu dzisiejszym pokazujemy, że Federacja Jakubiak i Liroy szanuje obywateli – dodał poseł Liroy-Marzec.

 

Poirytowany zarzutami Korwin pisze na Facebooku, że kością niezgody były żądania obu panów o otrzymanie podwójnych udziałów, bo stanowią dwie oddzielne organizacje, a cały czas twierdzili, że to „Jedna Potężna Federacja”. Korwin nie ma nic przeciwko, że odchodzą, a nawet twierdzi, że sporo ich postulatów jest bezsensownych.

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze

Zobacz także

Odlot Wałęsy! Przyszedł do niepełnosprawnych, a później powiedział ” Jesteś głupi”!

ALE MOC! Ruszył z nożem na pastora i … ZOBACZ CO SIĘ STAŁO!

Redakcja malydziennik

PO w skandaliczny sposób uderza w Jarosława Kaczyńskiego! Tak reklamuje swój marsz

Ładuję....