ARCHIWUM

Rozalia Celakówna ostrzega: „Przyjdzie straszna katastrofa na świat” a „ Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla”

Słowa Rozalii Celakówny są naprawdę mocne. I pozostaje tylko mieć nadzieję, że wczorajszy akt rzeczywiście został uznany przez Boga za właściwy.

 

Oto, co wizjonerka pisze o Polsce i koniecznej intronizacji.

 

 

 

Trzeba wszystko uczynić, by Intronizacja była przeprowadzona. Jest to ostatni wysiłek Miłości Jezusowej na te ostatnie czasy! Pytam z bojaźnią tę osobę, czy Polska się ostoi. Odpowiada mi, że: Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeżeli się podporządkuje pod prawo Boże, pod prawo Jego miłości. Inaczej, moje dziecko, nie ostoi się – i jeszcze na ostatek mówi do mnie przekonywająco: Oświadczam ci to, moje dziecko, jeszcze raz, że tylko te Państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez Intronizację, które Go uznają swym Królem i Panem.


 

 

 

Przyjdzie straszna katastrofa na świat – mówił – jak zaraz zobaczysz. W tej chwili powstał straszliwy huk. Owa kula pękła. Z jej wnętrza wybuchnął ogromny ogień, za nim polała się obrzydliwa lawa jak z wulkanu, niszcząc doszczętnie wszystkie państwa, które nie uznały Chrystusa.


 

 

 

Widziałam zniszczone Niemcy i inne zachodnie państwa Europy.
Z przerażeniem uciekałam wprost do tej osoby. Pytam, czy to koniec świata, a ten ogień i lawa, czy to jest piekło. Otrzymuję odpowiedź: To nie jest koniec świata ani piekło, tylko straszna wojna, która ma dopełnić dzieła zniszczenia. Granice Polski były nienaruszone – Polska ocalała.


 

 

 

Ta osoba nieznana mówi jeszcze do mnie: Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiemu Sercu dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna Owczarnia i jeden Pasterz. Po tych słowach wszystko znikło.


 

 

 

Po Komunii świętej pytałam Pana Jezusa, co to ma znaczyć. Otrzymałam pouczenie: Tak się, dziecko, stanie, jeżeli ludzkość nie zwróci się do Boga. Nie trzeba zaniedbywać sprawy przyspieszenia chwili Intronizacji w Polsce. Niech Ojciec o tym pamięta”.

 

 

 

BSz

 

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

KOD chciał deprawować dzieci w Polsce? Zobacz to na filmie!

Redakcja malydziennik

Niezwykły cud w Medjugorie! ZOBACZ CO SIĘ STAŁO!

Adam Gaafar

Szach mat lewacy: Polska ma moc! Właśnie awansowała w ogólnoświatowym indeksie

Redakcja malydziennik
Ładuję....