CYWILIZACJA

Rodzice Alfiego walczą o jego życie. Boją się, że ich syn podzieli los zmarłego Charliego Garda

Od grudnia maleńki Alfie Evans jest w śpiączce. Lekarze nie wiedzą do końca dlaczego tak się dzieje. Rodzice chłopca proszą wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę, bo stan chłopca się pogarsz

15-miesięczny Alfie Evans jest w śpiączce od grudnia. Jego rodzice, Tom Evans i Kate James, powiedzieli, że  lekarze nie wiedzą, w jakim stopniu jest uszkodzony mózg ich dziecka. Był czas, że stan chłopca poprawił się na tyle, że samodzielnie oddychał, poruszał się i reagował na dotyk. 

 

Niestety, w ciągu ostatnich dni stan Alfiego dramatycznie się pogorszył. „Z naszym wspaniałym wojownikiem nie jest dobrze. Samodzielnie nie oddycha, a jego serce bije bardzo słano” – opowiada ojciec Alfiego. 

 

„Przez ostatnie miesiące było coraz lepiej, modliliśmy się za Alfiego. Teraz tej modlitwy jeszcze bardziej potrzebujemy” – dodaje. 

 

"[…] Jego lekarze jasno nam powiedzieli, że nie znają stopnia uszkodzenia mózgu. Ale wiedzą, że mózg Alfiego pracuje. Nasz syn nie jest w stanie wegetatywnym. On ma przed sobą życie. My na pewno nie zrezygnujemy z tej walki”. 

 

Rodzice walczą nieprzerwanie, na całym świecie szukają specjalistów, którzy mogliby pomóc ich synowi. Boją się jednak, że Alfie podzieli los Charliego Garda.

Źródło: LifeNews.com/MałyDziennik

Komentarze

Zobacz także

Ukraińcy próbowali OSZUKIWAĆ polskie władze, złapała ich Straż Graniczna!

NOWE BADANIA! Kobiety są lepszymi inwestorami niż mężczyźni!

Mowa nienawiści w wykonaniu duchownych… MUZUŁMAŃSKICH. Domagają się śmierci dla Asii Bibi

Redakcja malydziennik
Ładuję....