WYDARZENIA

Relatywizm i aborcjonizm upadnie, jak komunizm! Jest nadzieja, jest moc, jest Budapeszt!

Od rana jestem w Budapeszcie na europejskim Forum One of Us. I nie ukrywam jest moc, jest radość, jest nadzieja. To spotkanie przywraca wiarę w przyszłość Europy.

Mocno pokazał to w znakomitym wystąpieniu włoski polityk i filozof Rocco Buttiglione. – Wierzę, że relatywizm przegra, jak islam, a potem komunizm – mówił Rocco Buttiglione, który przypomniał, że był taki czas, gdy wielu wydawało się, że to islam i Imperium Ottomańskie jest nadzieją i przyszłością. Za jego młodości za przyszłość Europy uznawano komunizm. Oba upadły. 

 

– I wierzę, że podobnie będzie z relatywizmem moralnym i aborcjonizmem. Wierzę, że może ja tego nie zobaczę, ale moje córki już tak – mówił włoski polityk i filozof. – My jesteśmy awangardą historii – dodał. 

 

Nadzieją dla Europy – podkreślał filozof – jest powrót do wartości, z których pierwszą jest świadomość, że jest jeden Bóg na niebie i jeden obraz Boga na ziemi, czyli człowiek. Musimy bronić każdego życia ludzkiego, bo to jest podstawa naszej cywilizacji.

 

Jeszcze mocniej powiedziała o tym Maria San Gil, baskijska polityk, która walczyła z terroryzmem. – Musimy być radykalni. Musimy bronić tych, których życie jest zagrożone przez aborcję – mówiła.

 

– Walka się nasila i wszyscy jesteśmy narzędziami Boga w walce o przyszłość cywilizacji – mówi Marguerite Peeters. Jej zdaniem konieczne jest jednak nie tylko uświadomienie sobie, że do walki z laicyzacją, globalizacją konieczna jest współpraca z Afryką. Tak by wspólnie ratować przyszłość świata. Trzeba mieć bowiem świadomość, że zmianami zarządzają lewicowe organizacje pozarządowe. 

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Strzelanina w Stanach Zjednoczonych. Media donoszą o 17 osobach rannych

Policja aresztowała 58 homoseksualistów! Siedzieli w SAUNIE! Są podejrzani o…

Redakcja malydziennik

Brazylia: Psychopata PODPALIŁ kilkoro przedszkolaków i ich opiekunkę!

Redakcja malydziennik
Ładuję....