POLITYKA

Rechrystianizacja jako krucjata? Niedouki z PO nawet nie wiedzą, że gdyby nie krucjaty i rekonkwista byliby dziś muzułmanami!

Darcie łacha z Mateusza Morawieckiego trwa. Teraz PO wypuściła idiotycznego mema z Morawieckim, jako rycerzem krucjat.

Mem ten dowodzi jednak głównie durnoty PO. Tak, właśnie durnoty, bo delikatniej nie da się tego określić. Politycy PO najwyraźniej nie wiedzą bowiem, że Unia Europejska, której tak bronią, jest właśnie owocem działania polityków, którzy chcieli rechrystianizować Europę po latach neopogańskiej krucjaty nazistów i ateistycznej krucjaty komunistów. Te dwa, antychrześcijańskie i przeciwne Bogu Izraela i chrześcijan systemy doprowadziły do wielkiej wojny i śmierci setek milionów osób. A potem przyszła rechrystianizacja, które doprowadziła do powstania Unii Europejskiej.

 

Niewiedzy dowodzi też natrząsanie się z rycerzy krucjat. Tak się bowiem składa, że to właśnie oni, a także ich bracia w wierze prowadzący rekonkwistę, Europa prawdopodobnie byłaby w całości islamska. Powstanie Królestwa Jerozolimskiego, a także zakonów rycerskich miało ogromny wpływ na dalszą historię, zatrzymując ogromną ekspansję muzułmanów. Warto też przypomnieć, że bezpośrednią przyczyną było blokowanie dostępu chrześcijan do miejsc świętych dla ich religii, a także bezczeszczenie i grabienie świętych miejsc. Nie bez znaczenia była także obrona Bizancjum. 

 

Gdyby nie tamte czasy Europy, jaką znamy by nie było. Nie byłoby jej także, gdyby nie chrześcijaństwo. I aż wstyd, że partia należąca do europejskiej międzynarodówki chadeckiej tego nie wie, a zamiast tego powtarza hasła żywcem przejęte z bolszewickich podręczników dla bezbożników.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Kradzież sprzętu wojskowego w Żaganiu to kompromitacja NATO i amerykańskich sił zbrojnych!

Redakcja malydziennik

Premier mówi wprost: ZA MOICH RZĄDÓW nie wpuszczę do Polski uchodźców!

Redakcja malydziennik

Takich mocnych słów dawno nie było! Senator McCain: Putin jest mordercą i bandytą!

Redakcja malydziennik
Ładuję....