POLITYKA

Radość w rodzinie premier Szydło. Jej syn jest już KAPŁANEM

"Teraz już wiem na pewno, że Pan Bóg wybrał sobie Tymoteusza, a my musimy z całych sił wspierać go w jego pięknej, ale trudnej i odpowiedzialnej drodze" – powiedziała premier Beata Szydło w wywiadzie dla Gość.pl. Syn szefowej polskiego rządu – Tymoteusz – przyjął dziś święcenia kapłańskie.

Premier Beata Szydło, w wywiadzie dla Gość.pl, nie ukrywa, że wybór jej syna był dla niej i jej męża sporym zaskoczeniem. Szefowa polskiego rządu wspomina, że jej syn był ministrantem, a służba liturgiczna była dla niego bardzo ważna. 

Kiedy powiedział nam, że wybrał seminarium, nie ukrywam, że pojawiły się nasze obawy. To niełatwa droga. Pamiętam, że prosiłam wówczas Tymoteusza, aby zastanowił się, czy najpierw nie powinien skończyć studiów na uniwersytecie, a dopiero potem pójść do seminarium. Wydawało mi się, że 19-letni chłopak nie jest jeszcze wystarczająco dojrzały, by podjąć tak odpowiedzialną decyzję – zdradza premier.

Beata Szydło zaznacza, że wie, że jej syn jest szczęśliwy, a cała rodzina jest z niego bardzo dumna. Teraz już wiem na pewno, że Pan Bóg wybrał sobie Tymoteusza, a my musimy z całych sił wspierać go w jego pięknej, ale trudnej i odpowiedzialnej drodze. Mogę też powiedzieć, że dzięki Tymkowi moja rodzina zbliżyła się do Boga. To dar, który otrzymaliśmy od niego. Wiem, że to coś wyjątkowego, cały czas zastanawiam się, czym na to zasłużyliśmy, i wiem, że musimy temu sprostać. Właśnie dla Tymoteusza, naszego syna – mówi szefowa polskiego rządu. 

Premier, w rozmowie z Gość.pl zdradziła, że "politycy raczej nie odnoszą się do tego, co robi jej syn". Bardzo miły gest spotkał mnie ze strony Wiktora Orbana, który w ubiegłym roku, po święceniach diakonatu, przesłał Tymoteuszowi specjalny list. Żona Wiktora, z którą rozmawiałam dwa tygodnie temu, wzruszona zapewniła mnie o modlitwie za mojego syna – dodała. 
Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Co za przerost CHAMSTWA! Dzisiejsze posiedzenie komisji ds. Amber Gold było po prostu PATOLOGIĄ. Zeznania "składał" Łukasz Daszuta

Redakcja malydziennik

Oto najlepszy sposób na wszelkie dręczenia, zranienia i inne ciężkie przypadki! KONIECZNIE ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Wiceprezydent USA prosi chrześcijan: „Potrzebujemy waszych modlitw”

Redakcja malydziennik
Ładuję....