WYDARZENIA

Pseudokibice POBILI piłkarzy własnego klubu! Dno i zezwierzęcenie!

Zajście miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Piłkarze Legii zostali pobici przez pseudokibiców na terenie własnego klubu. Kilku z nich rozważa teraz rozwiązanie kontraktu z winy Legii.

W niedzielę Legia przegrała mecz na wyjeździe z Lechem Poznań 0:3. W nocy na klubowym parkingu na autokar z piłkarzami czekało 50 pseudokibiców. Do pojazdu wszedł przywódca bandytów, który „zaprosił” piłkarzy na zewnątrz. Ponieważ takie sytuacje się zdarzają piłkarze zgodzili się wyjść, myśląc, że czeka ich niemiła rozmowa. Mylili się.

 

Zawodnicy Legii zostali zaatakowani przez pseudokibiców. Bandyci bili ich uderzając głównie w tył głowy lub z „liścia” w twarz. Bicie trwało około 10 minut. "Jeśli w kolejnym meczu zagracie tak samo, to znów przyjdziemy" – rzucili na odchodne.

 

Oburzenie wzbudził fakt, że sytuacja miała miejsce na terenie klubu, który jest monitorowany, jednak ochrona w ogóle nie podjęła jakiejkolwiek interwencji w obronie bitych piłkarzy. Dlatego kilku z nich zastanawia się nad rozwiązaniem kontraktu z winy klubu. Dla klubu byłby to cios finansowy. Dla idiotów pseudokiboli – nauczka, że w taki sposób "nie dopinguje się" ukochanej rzekomo drużyny.

 

Pseudokibice zachowali się jak totalne zezwierzęcone prymitywy i bydlaki. Powinni dostać 10-letni zakaz stadionowy. Takie bydlaki nie są godne określać się mianem kibiców, nie są godne by ich noga stanęła na stadionie przez najbliższe 10 lat. Cała sprawa pokazuje jak bezczelni i nieokrzesani są pseudokibole. Z tym środowiskiem policja powinna postępować bez litości a sądy powinny takim bydlakom dawać kary od 10-letnich zakazów stadionowych do dożywotnich. Może wtedy do prymitywnych zakutych łbów dotarło by, że piłkarze nie są ich niewolnikami, a klub Legia NIE jest ich własnością!

Źródło: dorzeczy.pl / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Znaki czasu w Nowej Zelandii. Trzęsienie ziemi, zagrożenie tsunami

Redakcja malydziennik

Skandal! Polka ścigana przez Belgów, bo chroniła dzieci

Redakcja malydziennik

To przed śmiercią robi SAMOBÓJCA

Redakcja malydziennik
Ładuję....