CYWILIZACJA

Przyszłość rodzicielstwa i relacji… PRZERAŻAJĄCA rzeczywistość nabiera kształtów!

Dwie biseksualne kobiety i jeden mężczyzna „zawarli” przed samymi sobą „potrójne małżeństwo”, aby „stać się przykładem przyszłości relacji”, a także ukazać swoje „potrójne rodzicielstwo” jako „dobry przykład dla innych”.

36-letni Adam Lyons żyje otwarcie z dwoma kobietami 28-letnią Brooke Shedd, z którą ma dwuletniego synka i 27-letnią Jane Shalakhovą, która jest z nim w ciąży. Mężczyzna ma także dziecko z poprzedniego związku. I jego zdaniem taki właśnie związek jest przykładem dla innych.

 

– Lepiej mieć troje rodziców, niż dwoje- przekonuje Lyons. – To pozwala nam lepiej zarządzać codziennym życiem – dodaje i podkreśla, że „dzięki temu, że żyjemy w troje mamy logistycznie łatwiej, dzielimy się obowiązkami, a do tego pasuje to do naszych preferencji seksualnych”. Jego zdaniem „taka jest przyszłość relacji, gdy ludzie żyją tak jak czują”. 

 

Zachwycona trójkątnym małżeństwem jest także Shalakova, która zaznacza, że dopóki nie wstąpiła w ów trójkąt nie chciała mieć dzieci. – Zawsze sądziłam, że kiedy będziesz mieć dziecko, staniesz się jego niewolnikiem – mówi. Jednak jej zdaniem, gdy obowiązki dzieli się na trzy osoby, to można mieć dzieci i nadal prowadzić życie społeczne.

 

Lyons przekonuje, że to nie koniec ich eksperymentów. Obecnie trójkąt testuje czwartą osobę do nowego związku.Wszyscy zamierzają też mieć kolejne dzieci.

 

Obrońcy praw dzieci i rodziny są przerażeni takimi pomysłami. Ich zdaniem to niszczy niewinność dzieci i odbiera im stabilność rodziny konieczną do wychowania.

Źródło: Life Site News

Komentarze

Zobacz także

14-letnia modelka zmarła z wycieńczenia. "Dziecko zapracowało się na śmierć"

Redakcja malydziennik

Szwedzka kultura ubogacona przez imigrantów! Szwedzi nauczyli się używać maczet!

Jedne na milion: identyczne bliźniaczki z zespołem Downa. Rodzice: "Nie nie przekonałoby nas, żeby je zmienić"

Ładuję....