POLITYKA

Przyszłość Kalifatu Niemiec. Muzułmanin bardziej niemiecki niż prawicowiec!

– Szariat jest w pełni do pogodzenia z niemieckim systemem konstytucyjny – oznajmiła… sekretarz stanu berlińskiego Senatu Sawsan Chebli.

Kobieta jest córką palestyński imigrantów i reprezentuje czerwono-zieloną koalicję. To właśnie jest zdaniem w niemiecką konstytucję można spokojnie wpisać islamskie zasady, nie da się natomiast w nie wpisać… wspierania antyimigranckich partii w rodzaju AfD (Alternatywa dla Niemiec). 

 

– Mój ojciec jest pobożnym muzułmaninem, kiepsko mówiącym po niemiecku, nigdy nie nauczył się pisać, ani czytać, ale jest on o wiele lepiej zintegrowany niż wielu działaczy AfD, którzy kwestionują naszą konstytucję – oznajmiła polityk w wywiadzie dla Franzfurter Allgeimeine Zeitung.

 

 

Sawsan Chebli jest przedstawiana jako wzór integracji, co wcale nie przeszkadza jej twierdzić, że szaria jest z ducha niemiecki i służy wyłącznie do regulowania relacji między Bogiem a człowiekiem, i w niczym nie narusza niemieckiej konstytucji. Ciekawe, czy jej zdaniem do pogodzenia z niemiecką konstytucją jest zakaz rezygnacji z islamu, a także nakaz płacenia przez chrześcijan specjalnych, wyższych podatków?

Źródło: JihadWatch

Komentarze

Zobacz także

Pogodowy armagedon. Grozi nam…

Trzeba dbać o własny mózg. ZOBACZ JAK?

Redakcja malydziennik

Amerykański miniwahadłowiec powrócił z tajnej misji w kosmosie. Co tam robił?

Ładuję....