ARCHIWUM

Przygotujcie chusteczki. Będziecie płakać razem z tą 98-letnią kobietą i jej wnuczkiem

Takiego prezentu na 98. urodziny ta babcia się nie spodziewała. Wnuczek przygotował jej taką niespodziankę, że oboje płakali ze wzruszenia.

Piosenka „Unforgettable” Nat King Cole’a towarzyszyła im od zawsze. Babcia nauczyła jej swojego wnuczka, kiedy ten mial osiem lat. Od tego czasu wnuczek zawsze śpiewał ten przebój babci w dniu urodzin. Nie mogło więc zabraknąć ulubionej piosenki także w dnu 98. Urodzin babci Asha Ruiza. 

 

„Dzięki mojej babci mam piękne wspomnienia. Moja babcia Jean wszystko robiła z piosenką na ustach. Zawsze śpiewała, a jej głos był głęboki, aksamitny i piękny” – wspomina  Ash Ruiz.

 

„Niestety, babcia straciła swój piękny głos pod koniec lat osiemdziesiątych. I choć życie rzucało mnie w różne miejsca, zawsze – czy to przez telefon, czy przez Skype’a – śpiewałem babci przebój Cole’a”. 

 

Ash z  Palm Beach na Florydzie udostępnił na Facebooku film, na którym śpiewa babci w dniu jej 98. urodzin.  Widać na nim wzruszoną staruszkę, ocierającą łzy, podczas kiedy wnuczek jej śpiewa. W ten sposób mężczyzna chce zainspirować innych do spędzania czasu ze swoimi bliskimi, zwłaszcza kiedy ci bliscy są już w takim wieku, że w każdej chwili mogą odejść.

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik, Facebook

Komentarze

Zobacz także

Orban dokonał rzeczy niemożliwej – oddał Węgrom ich własny kraj! Fidesz popiera aż 60 proc. Węgrów!

Redakcja malydziennik

Kościół będzie mu zawsze wdzięczny. ZOBACZ, o kim mówi Franciszek!

Redakcja malydziennik

11. Listopada jak co roku Sejm RP zostanie otoczony … Różańcem Świętym!

Redakcja malydziennik
Ładuję....