WYDARZENIA

Przerażające! Pielęgniarki zabawiły się kosztem maleńkich dzieci!

Przerażajace zachowanie pielęgniarek z Naval Hospital Jacksonville na Florydzie. Do internetu przedostały się skandaliczne zdjęcia i nagrania pokazujące, w jaki sposób panie zabawiały się kosztem nowo narodzonych dzieci.

Zamiast z troską zająć się maleństwami i pielęgnować je, kilka pracownic Naval Hospital Jacksonville na Florydzie urządziło sobie żarty z maleńkich dzieci. Do sieci przedostały się zdjęcia z noworodkiem i środkowym palcem jednej z pielęgniarek oraz wulgarnym podpisem. Panie nagrywały także filmy. Na jednym noworodek podtrzymywany jest pod paszkami i „tańczy” do muzyki rap. W tle słychać śmieć rozbawionych pielęgniarek. 

 

Takie zachowanie, i słusznie, wywołało ogromne oburzenie opinii publicznej. Wydarzenie skomentował rzecznik szpitala. „Takie zachowanie personelu jest niedopuszczalne, nieprofesjonalne, oburzające i jako takie nie może być tolerowane” – czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na profilu facebookowym placówki.

 

Osoby, które zabawiały się, narażając na utratę zdrowia, a nawet życia maleńkie dzieci, już zostały zidentyfikowane i poniosą konsekwencje swojego zachowania. Szpital także poinformował rodziców dziecka o wszystkim, co wydarzyło się w placówce. 

 

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Co za tragedia! Jedna rodzina, dwa nowotwory i potężna modlitwa o CUD

Redakcja malydziennik

Jeśli pracownik spcjalny stwierdzi, że… lekarz będzie mógł ich zabić. Przerażająca poprawka w stanie Delaware

Redakcja malydziennik

UWAGA! Podejrzany o zabójstwo 10-latki zatrzymany!

Adam Gaafar
Ładuję....