VIDEO WYDARZENIA

Przerażające! Kobieta dzwoniła do drzwi kilku domów. W pewnym momencie…[WIDEO]

Nagranie z kamery umieszczonej przy drzwiach wejściowych jednej z posesji w Montgomery budzi strach i przerażenie wśród wszystkich okolicznych mieszkańców. Na nagraniu widzimy, jak kobieta ubrana wyłącznie w koszulkę i majtki dzwoni do drzwi. Filmem zainteresowała się policja, która poszukuje dziewczynę.

Poszukiwana tajemnicza, kobieta w środku nocy „odwiedziła” jeden z domów w Montgomery w stanie Teksas.  Niepokojącą wizytę zarejestrowała kamera umieszczona tuż przy dzwonku. Chociaż jest środek nocy dziewczyna ma na sobie wyłącznie t-shirt i majtki, a z jej nadgarstków zwisa coś łudząco podobnego do kajdanek.

Czytaj także: Szokujący wpis PUDZIANA! „Jeżeli seks bez zgody żony to gwałt, to zakupy…

Według ABC News, kobieta dzwoniła do drzwi kilku domów, ale zanim ktokolwiek zdołał otworzyć tajemniczo znikała.

Mam w domu 9-letnią córkę. Martwi mnie to, co dzieje się w sąsiedztwie – powiedział jeden z okolicznych mieszkańców, Branson Golson w rozmowie z ABK KTRK.

Mnóstwo przysyła nam ulotki z informacjami o osobach zaginionych, sugerując, że kobieta na filmie jest właśnie jedną z nich. Sprawdzamy te materiały pod kątem jakichkolwiek podobieństw, ale od tej pory żadna z zaginionych jej nie przypominała – czytamy w komunikacie policji z Montgomery.

Fot. Screen Facebook

Źródło: ABC NEWS

Komentarze

Zobacz także

W niewinnym dziecku zobaczyli DIABŁA i skazali je na śmierć… Zrozpaczonej matce pomogły katolickie zakonnice

Redakcja malydziennik

W tym kraju urzędnicy masowo odbierają dzieci Polakom!

Redakcja malydziennik

Znieważyły symbol narodowy. "Polka walcząca" z czarnego protestu w sądzie

Redakcja malydziennik
Ładuję....