CYWILIZACJA

Przerażająca relacja z pożaru w Londynie: ludzie wyrzucali dzieci przez okno, krzyczeli "ocalcie moje dzieci!"

Kolejne wieści z miejsca potężnego pożaru są piorunujące. W tej chwili wiemy już o śmierci przynajmniej 6 osób, inni próbowali się desperacko ratować, inny próbowali wyrzuceniem przez okno uratować dzieci.

Jeden z mieszkańców opisywał dailymail.co.uk, że widział, jak ludzie po prostu wyrzucali dzieci za okno, krzyczeli "ocalcie moje dzieci!". Matka jednego z relacjonujących, aby wydostać się z bloku, musiała przejść nad martwym ciałem.

 

Kilkoro ludzi widziało także, że pożar rozpoczął się na trzecim piętrze. Błyskawicznie jednak rozprzestrzenił sie po całym budynku. Dailmail.co.uk opisuje anonimową relację człowieka, który widział skaczącego z budynku dzieciaka.

 

Wg niego dziecko podbiegło i wyskoczyło z 22 piętra. Mieszkaniec bloku relacjonował, że dziecko było całe w ogniu. Matka innego dziecka wyrzuciła je z dziewiątego lub dziesiątego piętra – w oczekiwaniu, że ktoś je złapie. Wg relacji Samiry Lamrani, dziecko ocalało, jakiś mężczyzna podbiegł i złapał je w ręce.

 

Wg strażaków dogaszanie pożaru może potrwać dobę. Obecnie wiadomo o 6 ofiarach śmiertelnych. Pożar wybuchł w budynku Grenfell Tower w Londynie.

 

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Jesteś po 40 i pijesz alkohol? Zobacz co Ci grozi

Adam Gaafar

Zamiast turystów setki zniczy, ale Berliński Jarmark działa. Niemcy nie dadzą sobie odebrać świąt?

Redakcja malydziennik

W Teksasie się nie patyczkują. Właśnie trzy szkoły wprowadziły tam kary cielesne

Ładuję....