POLITYKA

Przepiękny gest Ariany Grande! Po zamachu w Manchesterze gwiazda postanowiła…

Amerykańska gwiazda Ariana Grande zapowiedziała, że ponownie zaśpiewa w Manchesterze. Chce, by był to koncert charytatywny w celu zbiórki pieniędzy dla rodzin ofiar zamachu, do którego w poniedziałek wieczorem w Manchester Arena. Śmierć poniosły 22 osoby, a 119 zostało rannych.

Zamach bombowy, do którego doszło w poniedziałek wieczorem, podczas koncertu Ariany Grande w Manchester Arena, kosztował życie 22 osób, głównie bardzo młodych osób. 119 innych zostało rannych. Gwiazda pop po tym tragicznym zdarzeniu zdecydowała się zawiesić swoją trasę koncertową po Europie. Jednak zapowiedziała na Twitterze, że ponownie zaśpiewa w Manchesterze.

 

Wokalistka chce, by pieniądze zebrane podczas ponownego koncertu w Anglii przeznaczone były do rodzin ofiar oraz poszkodowanych w poniedziałkowym zamachu. „Nie ma nic, co mogłabym zrobić ja, czy ktokolwiek inny, by cofnąć ból, który odczuwacie, czy sprawić, by było wam lepiej. Jednakże, wyciągam dłoń i daje wam wszystko, co mogę dać, jeśli chcecie lub potrzebujecie mojej pomocy” – napisała Grande w liście opublikowanym na Twitterze.

 

„Jest mi przykro z powodu bólu i strachu, który odczuwacie i traumy, jaką przechodzicie. Nigdy nie będę w stanie zrozumieć, dlaczego dzieją się takie rzeczy” – dodała wokalistka.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Dziś włącz serwisy informacyjne i zobacz, kto jest kłamcą smoleńskim na własne oczy!

Redakcja malydziennik

Donald Trump jak Jezus Chrystus. I jak Chrystusa chcą go ukrzyżować

Komunistyczny aparatczycy zostaną ukarani! PiS wymierza sprawiedliwość byłym esbekom

Ładuję....