CYWILIZACJA

Przemytnicy szprycują 13-latki ANTYKONCEPCJĄ. Dobrze wiedzą, co je czeka

Przemytnicy ludzi wstrzykują nawet 13-letnim dziewczynkom progesteron, ponieważ zakładają, że większość z nich może zostać zgwałcona podczas próby dostania się do Europy. Progesteron podawany kobiecie nie będącej w ciąży działa antykoncepcyjnie – alarmuje "The Indepedent".

Mimo iż podawanie progesteronu w zbyt dużych dawkach, lub podawanie go zbyt młodym kobietom może wywołać wcześniejszą menopauzę, przemytnicy z subsaharyjskiej Afryki wstrzykują progesteron młodym dziewczętom, aby nie zaszły one w ciążę w czasie próby dostania się do Europy.

 

Helen Rodriguez, ginekolog pracująca na wyspie Lampedusa, gdzie znajduje się ośrodek dla uchodźców, do którego trafiają nielegalni imigranci uratowani przez włoską straż przybrzeżną na Morzu Śródziemnym, w rozmowie z "The Sunday Times" mówi, że młode kobiety, które trafiają na wyspę pozwoliły sobie wstrzyknąć progesteron na początku wędrówki, ponieważ wiedziały, że prawdopodobnie zostaną zgwałcone.

 

Jednocześnie, jak podkreśla Rodriguez, niewiele z nich zdaje sobie sprawę z ryzyka związanego z przyjmowaniem tego hormonu.

 

Jak mówi lekarka co piąta Erytrejka, którą badała, nie miała miesiączki z powodu przyjęcia zbyt dużej ilości progesteronu.

Źródło: rp.pl

Komentarze

Zobacz także

„Der Spiegel” szokuje i obraża uczucia religijne chrześcijan!

Redakcja malydziennik

Ojciec Gużyński przekracza kolejne granice. To JUŻ NAPRAWDĘ PRZESADA!

Redakcja malydziennik

UWAGA RODZICE! Zabierzcie dzieciom … pentagramy!

Ładuję....