POLITYKA

Protesty w Ełku po morderstwie Polaka przez obcokrajowców

W Ełku pod lokalem gastronomicznym, gdzie zginął w noc sylwestrową 21-letni mężczyzna, zebrał się tłum. Ludzie wznoszą okrzyki i rzucają petardami. Do Ełku jadą policjanci z Olsztyna, którzy mają wspierać miejscowych funkcjonariuszy i patrolować miasto – podała PAP policja.

Prokuratura rejonowa w Ełku prowadzi postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności śmierci w noc sylwestrową 21-letniego mężczyzny. Policja zatrzymała cztery osoby, wśród nich cudzoziemców – podał PAP Rafał Jackowski z zespołu prasowego warmińsko-mazurskiej policji.

 

W sobotę około godziny 23 przed jednym z lokali gastronomicznych fast food w Ełku doszło do awantury. Brali w niej udział zarówno obcokrajowcy, jak i Polacy. W jej wyniku zginął 21-latek. Na jego ciele były dwie rany kłute prawdopodobnie od noża. Jak podał Jackowski, w poniedziałek wykonana zostanie sekcja zwłok mężczyzny, by ustalić przyczynę śmierci.

 

Policja zatrzymała 4 mężczyzn, wśród nich cudzoziemców; dla dobra śledztwa nie ujawnia ich narodowości. Zatrzymani byli trzeźwi. (PAP)

 

Źródło: pap

Komentarze

Zobacz także

Można zakwestionować wybór Tuska… Są ekspertyzy

Ta szkoła łamie prawa człowieka. Uczniowie protestują. Poszło o…

ZMIANA PREMIERA w Polsce! KACZYŃSKI wraca za stery, koniec z chowaniem się w cieniu

Ładuję....