WYDARZENIA

Protestancki ksiądz chyba minął się z powołaniem: biskup wyrzucił go z diecezji, bo szukał partnerki na portalu randkowym

Strona, na której zarejestrował się szwedzki ksiądz, uznawana jest za pornograficzną. Na szczęście Kościół Szwecji nie pozwolił, aby taka osoba dalej posługiwała wiernym.

Na swoim profilu Szwed podał, że szuka kochanki, przyjaciółki, partnerki seksualnej, związku, partnerki, randki lub znajomych do pływania nago. Co ciekawe, nie ukrywał, jaką profesję wykonuje – jego zdjęcia profilowe jasno wskazywały, że jest księdzem i łatwo można było odnaleźć jego tożsamość.

 

Diecezja Strängnäs w środkowej Szwecji, do której należał ksiądz-randkowicz, zakończyła z nim współpracę. Uznano, że aktywne poszukiwanie kontaktów seksualnych w sposób, który uskuteczniał ten ksiądz, nie przystaje do sposobu życia, w jaki żyć powinien duchowny. Ksiądz został wydalony ze stanu duchownego i nie może już dłużej pełnić tej posługi.

 

Na usprawiedliwienie były już duchowny protestancki wyjaśniał, że założył konto w serwisie randkowym, gdyż czuł się samotny. Miał dopiero co przeżyć rozstanie i przeprowadzę do innego miasta.

Źródło: thelocal.se

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Dobra wiadomość! Wąchanie rozmarynu poprawia pamięć nawet o 75%

UWAGA mieszkańcy zachodniej Polski! Idzie do Was prawdziwy armagedon pogodowy!

A jednak coś się dzieje! Cały świat się zbroi za wyjątkiem…

Redakcja malydziennik
Ładuję....