POLITYKA

„Proszę, nie próbujcie zabić nas wszystkich. Nie jesteśmy potworami”. WSTRZĄSAJĄCE słowa w ONZ!

Tej wypowiedzi nie da się zapomnieć. Kobieta z Zespołem Downa przemówiła w ONZ. I powiązała narastające ludobójstwo osób z Zespołem Downa z nazistowską akcją T4.

21-letnia Charlotte “Charlie” Fien przemawiała w Genewie. I to właśnie tam odnosiła się do wciąż wzrastającej liczby zabijanych, jeszcze przed narodzeniem, osób z Zespołem Downa.

 

– Ja nie cierpię – mówiła. – Nie jestem chora. Nikt z moich przyjaciół z Zespołem Downa także nie cierpi. Prowadzimy szczęśliwe życie – dodała. 

– Mamy tylko dodatkowy chromosom – zaznaczała. – Jesteśmy istotami ludzkimi. Nie jesteśmy potworami. Nie bójcie się nas… Proszę nie próbujcie zabić nas wszystkich – mówiła.

 

Delegaci ONZ przyjęli jej wypowiedź oklaskami na stojąco. Tyle, że niestety nawet w Polsce nie oznacza to, że życie osób takich jak Charlotte “Charlie” Fien. Nawet w Polsce można je zabijać. W imię, no właśnie w imię czego? Bo na pewno nie prawa do życia, nie chrześcijaństwa, nie zasady niedyskryminacji.

 

Tomasz P. Terlikowski

 

Źródło: LifeNews.com/Malydziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Ochroniłbym go własną piersią. "Masa" chciałby zostać osobistym ochroniarzem pewnego polityka

To pierwszy taki apel. Ojciec Tadeusz Rydzyk prosi o szturm modlitewny. "Wygląda jakby ktoś chciał podpalić nasz dom ojczysty"

Redakcja malydziennik

I kto ma za to zapłacić? Skandaliczna decyzja sądu w sprawie Hanny Gronkiewicz-Waltz!

Redakcja malydziennik
Ładuję....