WYDARZENIA

PROSTY i NATURALNY sposób na zbędne kilogramy. DIETETYCY radzą…

dieta, waga

Zbliża się czas wyjazdów letnich, upały już zawitały, więc dlaczego by nie pochwalić się smukłą sylwetką w stroju kąpielowym? Dietetycy znaleźli łatwy i co ważne naturalny sposób na odchudzanie.

Po co sięgać po szkodliwe suplementy diety, spalacze tłuszczu i powodujące raka wątroby tabletki odchudzające. Nie od dziś wiadomo, że niezdrowo i nienaturalnie zrzucać dużo kilogramów w krótkim czasie. Istnieje jednak naturalny składnik, który można dodać do naszej diety i nie dość, że wspomoże odchudzanie, to jeszcze zmniejszy łaknienie, dzięki czemu wystarczy nam mniejszy posiłek!

 

Odchudzanie trzeba rozłożyć na etapy, zmienić dietę i styl życia, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z naturalnego przyspieszenia w postaci…OCTU JABŁKOWEGO! Wielu nawet nie słyszało o istnieniu tego cudownego specyfiku, a co dopiero o jego właściwościach.

 

 

Ocet jabłkowy to odmiana octu wytwarzana na bazie jabłek. Powstaje poprzez fermentację owoców, którą wywołują bakterie octowe. Wystarczy codziennie rano przed posiłkiem dodać łyżeczkę octu jabłkowego do wody i wypić, a już zobaczymy, że zmniejszy się nam łaknienie, a z czasem zbędne kilogramy będą szybciej znikać. Jeśli chcemy zmniejszać łaknienie w ciągu dnia, to powinniśmy pić wodę z octem przed każdym posiłkiem. Nie należy jednak przesadzać, 3 razy dziennie w zupełności wystarczy.

 

Zmniejszy się także apetyt na słodycze i fast foody i dzięki temu łatwiej będzie wytrwać w zdrowych nawykach. Ocet nie szkodzi, jeśli zachowa się umiar w ilości. Ponadto zawiera 20 związków mineralnych i pierwiastków śladowych, m. in: chlor, żelazo, fluor, potas, wapń, miedź, magnez, sód, siarkę, krzem, witaminy: A, B1, B2, B6, C, E, P, kwas mlekowy, cytrynowy, octowy, propionowy, cały szereg enzymów i aminokwasów jak również ważne składniki balastowe – pektynę, bioflawonoidy. Można go także stosować zewnętrznie na skórę.

Źródło: poradnikzdrowie.pl

Komentarze

Zobacz także

Kobiety protestowały. Jedno z największych wydarzeń w historii

Redakcja malydziennik

Właściciel kliniki in vitro używał swojej spermy! Ma setki dzieci! CAŁA PRAWDA o przemyśle IVF!

Mały Dexter podbija Internet. A miało go nie być. Dowód trzyma w swojej rączce

Ładuję....