POLITYKA

Promocja homoseksualizmu we Wrocławiu! Uważajcie na dzieci!

W sobotę, we Wrocławiu, odbył się marsz, który dla zmylenia niewtajemniczonych mieszkańców został określony mianem marszu „równości”. Z postulatów uczestników można wnioskować, że chcą oddawać się swoim żądzom. Uważają, że skoro „mam potrzebę seksualną”, to „mam prawo ją zaspokoić jak chcę, kiedy chcę i z kim chcę”.

Wydaje się też, że nie istnieją dla nich ograniczenia moralne. Trzy czwarte badanych sodomitów przyznawała się do ponad 100 partnerów seksualnych w ciągu życia. Ofiarami ich niepohamowanych namiętności padają często nieletni. Wśród homoseksualistów pedofilia występuje nawet do 20 razy częściej niż przeciętnie. Już teraz ruchy lewicowe na zachodzie dążą do zalegalizowania pedofilii.

 

Swoje zniewolenie seksualne lobby LGBT chce zaszczepić również dzieciom w szkołach. Według standardów Światowej Organizacji Zdrowia, już 4-letnie dzieci powinny uczyć się o dewiacjach. 6- letnim powinno pokazywać się, jak stosować antykoncepcję, a 9-letnie dzieci instruować, na czym polega homoseksualny stosunek płciowy.

 

W postulatach nie zabrakło żądania o aborcję, choć wydawać by się mogło, że prawo do zabijania nienarodzonych dzieci gejów nie dotyczy. Ukryli je pod nazwą „prawo reprodukcyjne”.

 

Św. Augustyn powiedział: „człowiek ma tyle panów, ile ma przywar”. Z tego co zobaczyliśmy można wnioskować: Marsz Równości był w praktyce Marszem Zniewolenia Seksualnego.

 

1 Bell, A., Weinberg, M. (1978) Homosexualities: A study of diversity among men and women. New York: Simon and Schuster
2 Dr Paul Cameron http://www.familyresearchinst.org
3 https://www.bzga-whocc.de/fileadmin/user_upload/Dokumente/WHO_BzgA_Standards_polnisch.pdf

Źródło: stopaborcji.pl

Komentarze

Zobacz także

HALO! Tu ziemia! Żakowski kompletnie odleciał… prorokuje, że Tomasz Lis skończy w…

Redakcja malydziennik

RPO mówi wprost: policjanci wobec Igora S. użyli TORTUR! Ze stanowisk lecą kolejni funkcjonariusze

PIĘKNY WIDOK! Zobacz jak polska husaria zdobywa … Chicago!

Ładuję....