CYWILIZACJA

Produkuje ozdoby świąteczne ze swojego łożyska! Zawiesilibyście je na choince?

Ta kobieta uważa, że nic nie może się zmarnować. Nawet ludzie łożysko. Dlatego suszy je, zmienia w proszek i produkuje z niego ozdoby choinkowe. Ale nie tylko.

Jordan Harrison to mama dwójki dzieci. Po ostatnim porodzie zostawiła urodzone łożysko, wysuszyła je, zmieliła, a teraz wykorzystuje do różnych rzeczy. Na przykład miesza proszek powstały z łożyska ze złotym brokatem, potem masę formuje w dowolny kształt, maluje i … ozdoba choinkowa gotowa. 

 

Proszek postały ze zmielonego łożyska kobieta dodaje także do produkowanych przez siebie… słodyczy. Łożysko miesza z kakao, olejem kokosowym, miodem lub cukrem i przekonuje, że to bomba witaminowa:  "Nic nie zrobiłam z łożyskiem po pierwszym dziecku, Avery, które ma teraz siedem lat. Po kolejnym porodzie je zostawiłam i zmieniam je na suplementy diety. Dzięki moim przekąskom jestem pełna energii. Pomagają mi one na bóle miesiączkowe, bo są pełne żelaza. To łożysko jest sproszkowane i można go dodawać w zasadzie do wszystkiego. Nie tylko do słodyczy, ale także do zup czy koktajli”.

 

Odkąd Jordan urodziła swoje pierwsze dziecko, zbierała informacje na temat korzyści płynących z jedzenia łożyska: „Uwielbiam opowiadać innym mamom o różnicy w moich doświadczeniach poporodowych” – przekonuje kobieta.

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

ZAMACH na księcia Harry’ego! DWAJ POLACY chcieli go zabić za…

Adam Gaafar

Chcieli spalić szkolny zeszyt. W ogniu stanęło szkolne boisko

Adam Gaafar

Egzorcyzm wymsknął się spod kontroli czy to działanie złego ducha? Pastor ma teraz kłopoty

Ładuję....