OPINIE

Prezydent Duda w koszulce. Podbija internet!

Prezydent Andrzej Duda zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na tle choinki w koszulce nawiązującej do obchodów rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Duda po raz kolejny wybrał ubranie marki Red is Bad. Pojawiają się też komentarze dotyczące… tężyzny fizycznej prezydenta.

Komentatorom nie umknęło, że Andrzej Duda po raz kolejny pozuje w koszulce z limitowanej edycji lubianej przez narodowców marki Red is Bad, która nie kryje się ze swoimi antyunijnymi poglądami.

Zdjęcie w koszulce Red is Bad stało się też pretekstem do komentarzy na temat… dobrej kondycji fizycznej prezydenta. W komentarzach zwracano również uwagę, że pierwszy raz od dłuższego czasy Duda pojawił się w stroju innym niż garnitur.

Red is Bad to znana w środowiskach prawicowych marka odzieżowa. Sympatyzuje z nią także premier Mateusz Morawiecki, a koszulki marki są sprzedawane w oficjalnym sklepie Muzeum II Wojny Światowej.

Firma nie kryje swoich poglądów. Na stronie internetowej sklepu możemy przeczytać: „Red is Bad od zawsze było, jest i będzie przeciwne Unii Europejskiej w obecnym kształcie, a tzw. dotacje unijne, którymi tak emocjonuje się rząd, opinia publiczna i mainstreamowe media, ma w głębokim poważaniu”. W ofercie marki znajdziemy „koszulki antyunijne” z hasłem „Free people against blue system” czy t-shirty z przekreślonym zdjęciem z obrad Okrągłego Stołu.

Niektórzy komentatorzy zauważają, że prezydent Duda w rzeczywistości ma niewiele ważnego do powiedzenia, stąd próba skrócenia dystansu i „mrugnięcia okiem” do społeczeństwa a jego tężyzna intelektualna przypomina tę fizyczną.

Duda

Źródło: Gazeta.pl

Fot. Gazeta Agencja

ZOBACZ TEŻ: https://malydziennik.pl/zaloba-narodowa-oglosil-prezydent-duda/

Komentarze

Zobacz także

Terlikowska: Zadanie na dziś – głosić piękno małżeństwa

Redakcja malydziennik

Terlikowska: Nie odbierajmy dzieciom wiary w Świętego Mikołaja

Redakcja malydziennik

Terlikowska: Ustawa „Za życiem” i antykobiecy feminizm

Redakcja malydziennik
Ładuję....