POLITYKA

Premier Polski cieszy się, że opozycja … otrzeźwiała!

Cieszę się, że wreszcie doszło do otrzeźwienia ze strony opozycji; mam nadzieję, że ze strony PO i Nowoczesnej wreszcie będzie wola do pracy, a nie zajmowanie się protestami – powiedziała w czwartek wieczorem w TVP premier Beata Szydło.

Beata Szydło powiedziała, że gdy PiS przez 8 lat było w opozycji, to politykom jej partii "do głowy nigdy nie przyszło, żeby w taki sposób kontestować prace rządu i większości rządzącej". Premier podkreśliła, że ostatnie osiem lat PiS spędziło na organizowaniu debat programowych, m.in. o gospodarce, ekonomii, pracy, zdrowiu i młodzieży.

 

"Dziś niektórzy mówią, że rząd PiS działa zbyt szybko, że PiS w Sejmie zbyt szybko przeprowadza zmiany i reformy w państwie. Możemy to robić szybko, dlatego, że jesteśmy do tego przygotowani" – mówiła Beata Szydło w "Gościu Wiadomości".

 

"Przez 8 lat przygotowaliśmy programy i projekty, i kiedy Polacy powierzyli nam rządy w Polsce, byliśmy gotowi do tego, by te zmiany wprowadzać" – dodała.

 

Premier oceniła, że obecna opozycja nie chce pracować merytorycznie i nie ma do zaproponowania niczego, "stosuje obstrukcje prac Sejmu". "To jest przykre i niepokojące" – powiedziała Szydło. (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

To już pewne, ten Kościół we Włoszech będzie udzielał gejowskich małżeństw!

Redakcja malydziennik

Czy to już wojna? Chiny wysłały marynarkę, Tajwan poderwał samoloty!

Redakcja malydziennik

Po narkotykach zachowywała się jak opętana! Para publikuje szokujące zdjęcia ku przestrodze

Redakcja malydziennik
Ładuję....