ARCHIWUM

Premier Polski cieszy się, że opozycja … otrzeźwiała!

Cieszę się, że wreszcie doszło do otrzeźwienia ze strony opozycji; mam nadzieję, że ze strony PO i Nowoczesnej wreszcie będzie wola do pracy, a nie zajmowanie się protestami – powiedziała w czwartek wieczorem w TVP premier Beata Szydło.

Beata Szydło powiedziała, że gdy PiS przez 8 lat było w opozycji, to politykom jej partii "do głowy nigdy nie przyszło, żeby w taki sposób kontestować prace rządu i większości rządzącej". Premier podkreśliła, że ostatnie osiem lat PiS spędziło na organizowaniu debat programowych, m.in. o gospodarce, ekonomii, pracy, zdrowiu i młodzieży.

 

"Dziś niektórzy mówią, że rząd PiS działa zbyt szybko, że PiS w Sejmie zbyt szybko przeprowadza zmiany i reformy w państwie. Możemy to robić szybko, dlatego, że jesteśmy do tego przygotowani" – mówiła Beata Szydło w "Gościu Wiadomości".

 

"Przez 8 lat przygotowaliśmy programy i projekty, i kiedy Polacy powierzyli nam rządy w Polsce, byliśmy gotowi do tego, by te zmiany wprowadzać" – dodała.

 

Premier oceniła, że obecna opozycja nie chce pracować merytorycznie i nie ma do zaproponowania niczego, "stosuje obstrukcje prac Sejmu". "To jest przykre i niepokojące" – powiedziała Szydło. (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Beata Szydło konkretnie: Nie możemy ulegać naciskom ulicy i zagranicy

Redakcja malydziennik

Nie możesz znieść kazania księdza w twoim kościele? To przygotuj się na zmiany – Episkopat wprowadza nowe wytyczne

Redakcja malydziennik

Pamiętacie SZYMONA z TOP MODEL? Teraz nagrał piosenkę Jestem BLESSED – Mamy to VIDEO!

M. A.
Ładuję....