ARCHIWUM

Prawo i Sprawiedliwość bije konkurencję na łopatki! Takiego zaufania nikt się nie spodziewał

Jak wynika z sondażu CBOS, Polacy największym zaufaniem darzą premier Beatę Szydło i prezydenta Andrzeja Dudę. Poparcie dla prezydenta deklaruje 62 proc. badanych. Drugie miejsce w sondażu CBOS zajęła Beata Szydło, do której zaufanie wyraża 56 proc. ankietowanych. Na trzecim miejscu znalazł się Paweł Kukiz z wynikiem 50 proc.

Pytanie brzmiało:

„Ludzie aktywni publicznie – swoim zachowaniem, tym, co mówią, do czego dążą – budzą mniejsze lub większe zaufanie. Przedstawimy teraz Panu(i) listę osób aktywnych w życiu politycznym naszego kraju. O każdej z nich proszę powiedzieć, w jakim stopniu budzi ona Pana(i) zaufanie. Odpowiadając, proszę posłużyć się skalą, na której -5 oznacza, że osoba ta budzie w Panu(i) głęboką nieufność, 0 – że jest ona Panu(i) obojętna, a +5 oznacza, że ma Pan(i) do tej osoby pełne zaufanie. Oczywiście może się Pan(i) posługiwać innymi ocenami tej skali. Jeżeli kogoś Pan(i) nie zna, proszę powiedzieć”.

1-8.06.2017: W tym miesiącu na zaufaniu zyskali przede wszystkim przedstawiciele rządu i politycy reprezentujący opcję rządzącą. pic.twitter.com/Hl0KevIJPt

— CBOS (@CBOS_Info) 22 czerwca 2017

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Wałęsa przeprasza Dudę za ZOMO! Ale dalej wypomina mu, że w przeszłości…

Redakcja malydziennik

TRWA obława na mężczyznę w Warszawie! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Abp. Hoser wprost: W Boże Narodzenie Kościół będzie nawiązywał do bieżącej sytuacji w kraju i wzywał do zgody

Redakcja malydziennik
Ładuję....