Prawdziwe przyczyny raka są już dawno znane i ukrywane od…

Przez ostatnie 125 lat niezliczona liczba ekspertów odkryła liczne prawdy na temat raka. Większość z nich wciąż krąży dookoła objawów, a przyczyny raka są na szeroką skalę ukrywane.

Komórki nowotworowe mogą mieć uszkodzone DNA, jednak to uszkodzenie nie prowadzi do raka. Tak naprawdę to prawdziwe przyczyny raka powodują zmiany w DNA, które są wtórne do tego procesu.

William Russell (1852-1940) w 1890 roku zaobserwował, że wewnątrz i wokół komórek rakowych znajdują się mikroorganizmy. Później odkryto, że odpowiedzialne za to jest zjawisko pleomorfizmu. Ze względu na poziom pH komórki i organella komórkowe przyjmują różnorakie kształty i rozmiary.

W 1931 roku Otto Warburg otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie, że główną cechą komórek nowotworowych jest niski poziom energii pozyskiwanej z ATP (główny nośnik energii produkowany w mitochondriach w procesie oddychania komórkowego).

W 1930 roku dr Royal Rife, mikrobiolog (który opracował zastosowanie harmonicznych częstotliwości wprowadzających mikroorganizmy w wibracje, aż do ich „eksplozji” i śmierci), wykazał, że komórki rakowemogą z powrotem zmienić się w zdrowe, jeżeli wewnątrzkomórkowe mikroorganizmy zostaną zniszczone.

Jednakże nie został on nagrodzony za swoje odkrycie, a połączone siły amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) oraz Związku Lekarzy (American Medical Association – AMA) zniszczyły jego laboratorium.

Przyczyna tego procederu leży w jego odkryciu, dzięki któremu potrafił wyleczyć 100% swoich pacjentów. Z drugiej strony, przemysł farmaceutyczny (tzw. Big Pharma) oraz współczesna medycyna wolały nie tracić dochodów z przewlekłego leczenia pacjentów i nie doprowadzić do rozpowszechnienia przełomowej metody.

Przemysł farmaceutyczny opatentował ogromne ilości różnych chemicznych leków, które cały czas przynoszą potężne przychody finansowe. Dlatego robi się wszystko, aby chronić swój dochód. FDA funkcjonuje jako prywatna policja przemysłu farmaceutycznego.

Ostatecznie wszystko opiera się o patenty i dowody naukowe. Medycyna naturalna i wszelkie alternatywne rozwiązania (np. właśnie harmoniczne częstotliwości) nie są patentowane, dlatego na szeroką skalę pozostają ignorowane. To, w jaki sposób wciąż medycyna naturalna i dowody naukowe w jej sprawie są tłamszone, będę jeszcze wielokrotnie opisywał w innych wpisach.

W ten ohydny spisek oczywiście zamieszane są również media głównego nurtu. Wychwalają poczynania konwencjonalnej medycyny, manipulując tym samym masą ludzką. Co chcę podkreślić to fakt, że odkrycia współczesnej medycyny są jak najbardziej niesamowite. Mimo to, powinna ona zając swoje miejsce, w którym jest genialna, a pole chorób cywilizacyjnych oddać w ręce medycyny naturalnej. Wracając do mediów – wspaniale wykonują swoje zadania. Większość pacjentów, którzy mają zdiagnozowanego raka, poddaje się leczeniu onkologicznemu, a jedynie niewielki odsetek wybiera od razu naturalne metody. Kluczem tutaj powinna być współpraca i otwartość obu dziedzin, lecz akademickie środowiska wciąż nie są na to gotowe.

Grupa ekspertów z Independent Cancer Research Foundation (ICRF), która jest organizacją non-profit zajmującą się odkrywaniem naturalnych metod leczenia raka, odkryła w jaki sposób mikroorganizmy wewnątrz komórek nowotworowych hamują energię z ATP. Dzięki temu odkryli ponad 25 naturalnych metod leczenia raka.

Sprzęt dr Rife’a zainspirował ich do użycia nowoczesnego sprzętu, zwanego „High RF Frequency Device”, który niszczy mikroby wewnątrz komórek rakowych.

Aby zrozumieć tego typu leczenie, potrzebujemy wyjaśnić, w jaki sposób mikroorganizmy wewnątrz komórek rakowych częściowo blokują produkcję ATP.

NA WSTĘPIE WYJAŚNIJMY POWÓD, DLA KTÓREGO ZDROWE KOMÓRKI TWORZĄ ENERGIĘ W ATP:
  • Krok 1: W normalnej komórce receptory dla glukozy pozwalają jej dostać się do środka
  • Krok 2: Glukoza jest przetwarzana w pirogronian poprzez 10-stopniowy łańcuch reakcji chemicznych
  • Krok 3: Pirogronian dostaje się do mitochondriów
  • Krok 4: Rozpoczyna się tzw. Cykl Krebsa (inaczej: cykl kwasu cytrynowego)
  • Krok 5: Następnie zachodzi tzw. Łańcuch Oddechowy, który współdziałając z Cyklem Krebsa tworzy nośnik energii, czyli ATP.

Komórki rakowe zawierają więcej receptorów dla glukozy niż zdrowe. Jej stężenie wewnątrz nich jest 15 razy wyższe. Jednakże większość jest wychwytywana przez mikroby. Co za tym idzie, pomimo znacznie wyższego stężenia glukozy, do mitochondriów dostaje się jej znacznie mniej niż w przypadku zdrowych komórek.

Tym samym komórka nowotworowa ma mniej energii z ATP ze względu na mniejszą ilość pirogronianu, który jest wynikiem przekształcenia dostępnych zasobów glukozy.

Dodatkowo, grupa naukowców z dziedziny medycyny naturalnej w Virginia Livingston odkryła, że pewna ilość mikroorganizmów penetruje również do jądra komórkowego.

Jeżeli ich DNA „miesza się” z naszym, dochodzi do jego modyfikacji i uszkodzenia, które jest głównym punktem zaczepienia terapii genetycznej konwencjonalnej medycyny. Warto zwrócić uwagę, że uszkodzenie DNA należy do objawu, a nie przyczyny raka.

Pewne kręgi naukowców i niezliczona ilość organizacji badawczych przekonują opinię publiczną, że wciąż borykają się ze znalezieniem przyczyny raka, kiedy tak naprawdę modlą się o coś zupełnie odwrotnego.

Dr Rife zapobiegał całemu procesowi poprzez niszczenie mikrobów wewnątrz komórek raka. W ten sposób z powrotem mogły one swobodnie produkować i korzystać z energii zawartej w ATP. Dlatego powracały one do stanu pierwotnego – zdrowej komórki.

W dodatku jeden z naukowców ICRF odkrył, jak bakterie Helicobacter Pylori hamują tworzenie ATP i opracował 25 różnych sposobów na ich zniszczenie. W ten sposób zamieniał komórki rakowe żołądka w zdrowe.

Dla przykładu, tzw. Dirty Cheap Protocol jest kombinacją miodu i kurkumy, które to zabijają bakterie w komórkach raka.

Miód jest przyciągany przez komórki nowotworowe ze względu na większe zagęszczenie receptorów glukozy na ich powierzchni, oraz ma działanie bakteriobójcze. Natomiast połączenie jego działania z kurkumą daje jeszcze lepsze efekty. Miód odgrywa rolę „konia trojańskiego”, który wpuszcza do komórek właśnie kurkumę.

Kurkuma jest jednym z najlepszych roślinnych środków do eradykacji Helicobacter pylori. Dowiedziono tego w trzech różnych badaniach naukowych. Dirty Cheap Protocol obejmuje ponad tuzin innych synergistycznych metod przy użyciu miodu i kurkumy, które niszczą mikroorganizmy wewnątrz komórek raka.

Dodatkowe informacje w języku angielskim na temat tego leczenia znajdziesz na stronie www.cancertutor.com ; zawarto tam również informacje na temat technologii harmonicznych częstotliwości Royal Rife.

Źródło: healthyfoodhouse.com

 

Źródło: warsztatdobregoslowa.pl

Komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.