RELIGIA

Poznaj nieznaną przepowiednię ks. Ruotolo o Janie Pawle II i Polsce! „Świat idzie ku zatracie, ale Polska…”

Ks. Dolindo Ruotolo prowadził niezwykłe życie. O jego pokorze mówił sam św. O. Pio, a jego objawienia prywatne zadziwiają aż po dziś dzień. Jedno z nich odnosiło się wprost do Polski.

Jeżeli słyszałeś o modlitwie „Jezu, Ty się tym zajmij!”, to znasz także jej twórcę. To właśnie ks. Ruotolo usłyszał ją w trakcie jednego ze swoich objawień i podpowiedział, że może być ona skuteczna w beznadziejnych sytuacjach, w których nie jest się pewnym swoich intencji. Jeżeli to pochodzi od Boga, to wtedy Ty się tym zajmij, Jezu!

 

Ksiądz z Neapolu zmarł 19 listopada 1970 roku. Wielu uważa, że wiódł święte życie. Co ciekawe, nawet surowy na co dzień ojciec Pio mówił, że jest on święty i dziwił się pielgrzymom przybywającym do Sangiovani, podczas gdy mieli bliżej siebie opiekę właśnie ks. Dolindo.

 

Kościół nie rozpoczął jeszcze jego procesu beatyfikacji i nie orzekł prawdziwości jego objawień. Jest jednak jedna przepowiednia, która spełniła się całkowicie. I dotyczy Polski.

 

2 lipca 1965 roku ks. Dolindo wysłał do polskiego dyplomaty, hrabiego Witolda Laskowskiego, list na odwrocie obrazka maryjnego. Podpisał się na nim jako „ubogi ksiądz Dolindo Ruotolo – ulica Salvator Rosa, 58, Neapol” i zapowiedział przyszłe fakty z historii Kościoła i Polski.

 

„Maryja do duszy. Świat idzie ku zatracie, ale Polska, jak w czasach Sobieskiego, dzięki pobożności do Mojego serca będzie dzisiaj jak tamci w liczbie 20 tysięcy, którzy uratowali Europę i świat przed turecką tyranią. Polska uwolni świat od najstraszliwszej tyranii komunistycznej. Pojawi się nowy Jan, który w heroicznym marszu rozerwie kajdany i pokona granice narzucone przez komunistyczną tyranię. Pamiętaj o tym”.

 

Pozdrowił także hrabiego prośbą o błogosławieństwo i błogosławieństwem: „Błogosławię Polskę. Błogosławię ciebie. Błogosławcie mnie”.

 

Zaskakujące jest, komunizm z naszej części Europy został niemal wypleniony, właśnie przez wkład Polski. Ponadto rzeczony „nowy Jan” niestrudzenie głosił potrzebę pojednania, sprawiedliwości i odnowy Ducha – był nim wybrany po latach św. Jan Paweł II.

Źródło: onet.pl

Komentarze

Zobacz także

"Jezu, Ty się tym zajmij!”. Poznaj historię potężnej modlitwy, dzięki której nawracają się ateiści!

Redakcja malydziennik

Papież Franciszek GROMI tradycjonalistów! Czy odnajdą się w osobach faryzeuszy?

Redakcja malydziennik

PRZYGOTUJ SIĘ na Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana

Redakcja malydziennik
Ładuję....