WYDARZENIA

Posłanka Kukiz`15: Czuję się obrażona jako kobieta!

– Czuję się obrażona jako kobieta – stwierdziła na antenie TVP Info posłanka Kukiz’115 Elżbieta Zielińska odnosząc się do protestów środowisk feministycznych. Podkreśliła, że temat aborcji jest tematem ważnym, nad którym należy debatować, natomiast nie w tak wulgarny sposób, jaki miał miejsce w miniony piątek.
 – Takie rzeczy można mówić, można o tym dyskutować, jednak nie w taki sposób, jak widzieliśmy to na protestach. Obrzydliwe są po prostu te transparenty, są wulgarne – oceniała posłanka odnosząc się do tzw. czarnych protestów – Ja szczerze mówiąc, czuję się obrażona jako kobieta jeżeli dyskutuje się o takich kwestiach w taki sposób – przyznała.

 

Podkreśliła, że kluczowe w tym zagadnieniu powinny być kwestie prawa do życia czy opieki państwa nad matkami, które zostają same. – Powinniśmy o tym dyskutować. W tym przypadku państwo nie ma prawa być obojętne, jeżeli mówimy o zapewnieniu osobom niepełnosprawnym godnego bytu – dodała.

 

Posłanka zasugerowała również, że państwo ingeruje w środowiska, które potrafią sobie poradzić, zostawiając jednocześnie bez opieki najsłabszych.

gs/TVP

Komentarze

Zobacz także

Koniec litości. Ci, którzy krzywdzą dzieci, od dziś mogą spodziewać się znacznie surowszych kar

APOKALIPSA w USA! Nadciąga śmiercionośny huragan NATE!

Redakcja malydziennik

Jest lekarstwo na samotność… Kolejne ministerstwo. Nie uwierzysz, ale tak naprawdę jest!

Redakcja malydziennik
Ładuję....