ARCHIWUM

Poseł PiS ostro o strajku nauczycieli: Wyrzuciłbym na pysk!

Poseł PiS Stanisław Pięta nie ukrywa, że nie podoba mu się dzisiejszy strajk w szkołach. – Jeśliby to ode mnie zależało, wyrzuciłbym tę czerwoną lumpeninteligencję na pysk! – nie przebiera w słowach poseł, prywatnie ojciec pierwszoklasistki.

Z dzisiejszego strajku nauczycieli najbardziej zadowoleni są uczniowie, których ominie część lekcji. Protest nie podoba się natomiast tym rodzicom, którzy mają problem, co zrobić z dzieckiem, ale także władzom oświatowym, kolegom z Solidarności i politykom. – Mam nadzieję, że żaden uczciwy, porządny polski nauczyciel nie dopuści się tak hańbiącego zachowania, jak zostawienie dzieci bez opieki w szkole, i nie będzie protestował – mówi Stanisław Pięta, z wykształcenia prawnik i nauczyciel akademicki.

 

– Jeśliby to ode mnie zależało, to wyrzuciłbym tą czerwoną lumpeninteligencję na pysk. Ten protest jest podyktowany celami politycznymi i przykro, że są tacy nauczyciele, którzy nie liczą się z dobrem polskich dzieci, polskiej młodzieży. ZNP to postkomunistyczna, progenderowa i prorosyjska organizacja – skomentował. 

Źródło: se.pl

Komentarze

Zobacz także

Zginęli tylko dlatego, że służyli Chrystusowi. To oni są siłą Kościoła

Redakcja malydziennik

"Wyśmiewane moherowe berety okazały się równie sprawne jak szare berety jednostek specjalnych Grom" ZOBACZ KTO TO POWIEDZIAŁ!

Redakcja malydziennik

Cięty język Beaty Szydło znów w formie! Po prostu ZMASAKROWAŁA Donalda Tuska!

Redakcja malydziennik
Ładuję....