POLITYKA

Poseł PiS demaskuje genderowy BEŁKOT w sprawie EMERYTUR!

„Normalni ludzie stosują do życia człowieka kryteria BIOLOGICZNE,zaś unijni lewacy kryteria IDEOLOGICZNE. Normalni ludzie wiedzą, że istnieją NIERÓWNE sobie dwie biologiczne płcie – żeńska i męska.” – napisała na swoim facebooku prof. Krystyna Pawłowicz, poseł PiS.

Poseł odniosła się na swoim profilu do obłudnych głosów płynących z lewicowych środowisk Unii, jakoby wcześniejsza emerytura kobiet była formą dyskryminacji płciowej. Można już się kompletnie pogubić kto miałby być dyskryminowany? Czy mężczyźni bo muszą pracować dłużej? Czy kobiety, bo przywilej wcześniejszej emerytury jest dla nich obraźliwy, bo sugeruje, że są słabsze. Paranoja. 

"Normalni ludzie wiedzą, że istnieją NIERÓWNE sobie dwie biologiczne płcie – żeńska i męska.
Z natury słabsza – żeńska,i z natury silniejsza fizycznie – męska.
W normalnej Polsce szanujemy odwieczne prawa i wymogi biologii. Kobiety jako biologicznie słabsze przechodzą na odpoczynek emerytalny wcześniej niż mężczyźni." – wyłożyła jasno i klarownie na swoim facebooku, profesor Krystyna Pawłowicz.

 

 

Źródło: facebook.com

Komentarze

Zobacz także

TO po prostu sukces! Deficyt będzie niższy niż planowano! Nasza GOSPODARKA najlepsza w Europie?

Redakcja malydziennik

Koniec krętactw. Za katastrofę smoleńską odpowiada strona rosyjska. Niech ma odwagę się przyznać!

Redakcja malydziennik

Austria nie chce muzułmanów. Politycy prześcigają się w antyimigranckich hasłach, ludzie nie chcą ich w sąsiedztwie, a prasa podkreśla wysokie koszty programu relokacji

Redakcja malydziennik
Ładuję....