ARCHIWUM

Popularny ewangelista ostrzega: Czy wojna w Korei może rozpocząć wydarzenia czasów ostatecznych? APOKALIPSA u bram?

Popularly pastor i pisarz Greg Laurie, twórca Harvest Church zastanawiał się, czy narastający konflikt wokół Korei Północnej może być, jeśli wybuchnie wojna, częścią scenariusza Apokaliptycznych ostatnich dni?

– Jak wiecie konflikt z tym narodem dramatycznie eskaluje w ostatnich dniach i godzinach – podkreślił pastor, pokazując wojowniczą retorykę dyktatora Kim Dzong Una. I zastanawiał się, czy potencjalna wojna z Koreą Północną może być częścią scenariusza dni ostatnich?

 

Jego zdaniem nie, bowiem, kraj taki jak Korea Północna, czy choćby do niego podobny, nie występuje w apokaliptycznych pismach. Nie oznacza to, jego zdaniem, że Stany Zjednoczone i sami Amerykanie, mogą być spokojni, bowiem wojna jądrowa jest gigantycznym niezbezpieczeństwem. Jakby tego było mało, podkreśla Laurie, w pismach apokaliptycznych nie występuje także potęga na wzór USA. – Inne kraje występują. A zatem gdzie jest Ameryka – pyta pastor. I dodaje: modlę się o to, byśmy nie wypadli z obrazu z powodu, jakiegoś nuklearnego konfliktu – mówił ewangelista.

 

Greg Laurie prosił także Amerykanów, by wytrwale modlili się za Stany Zjednoczone i prezydenta Donalda Trumpa, tak by „w najbliższych dniach i godzinach podejmowali dobre decyzje”.

Źródło: HelloChristian.com

Komentarze

Zobacz także

To jest najbezpieczniejszy kraj na świecie. I nawet z Polski nie jest tam daleko

Redakcja malydziennik

ZEUS szaleje we Francji. Są ofiary

Redakcja malydziennik

Prezydent i wiceprezydent USA mają cojones. Krótko i na temat o śmierci Fidela Castro!

Redakcja malydziennik
Ładuję....