CYWILIZACJA

Ponad 70 lekarzy stwierdziło: To po prostu CUD. Oto jak działa Jezus

Ponad 70 lekarzy przecierało oczy ze zdumienia i mówili, że to nie nasza zasługa. To cud. Kto jeszcze wątpi, że Jezus – pokonał śmierć – i działa przez swoich proroków?

Nicola Grippo (76 l.) mieszka na południu Włoch. Diagnoza była przybijająca – najzłośliwsza odmiana raka płuc. Lekarze przygotowali go i jego rodzinę  na śmierć, gdyż nowotwór atakował już kolejne organy, a doktorzy rozkładali bezradnie ręce.

Lecz żona Elisabetta, nie traciła nadziei – modliła się wytrwale i gorliwie do już teraz świętego Jana Pawła II. Święty potwierdził , że  jest życie po śmierci ukazując się wę śnie, a za niedługo po tym po nowotworze nie było już śladu.  Kiedy pan Nicola był na wizycie kontrolnej ,lekarze ze szpitala San Leonardo w Salerno orzekli, że pan Nicola jest całkowicie zdrowy i zaznaczyli , że to wyzdrowienie to nie jest ich zasługa. Nowotwór cofnął się w taki sposób, że dla medycyny jest on zagadką i nie można tego przypadku w żaden naukowy sposób wytłumaczyć.

Jak wiele jeszcze badań i cudów musi się wydarzyć , żeby ludzie zrozumieli, że tylko Jezus Chrystus jest prawdziwym Lekarzem i jedynym. To od Niego – Boga zależy czy ktoś umrze, czy będzie żył.

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Szokujące, przerażające wideo! Zobacz jak chmura wulkaniczna trafiła w straż pożarną!

Redakcja malydziennik

Ludzie się naprawdę pogubili. Odrzucają Boga, za to wierzą w CZARY i MAGIĘ

Redakcja malydziennik

Niemcy deportują cudzoziemców. Dotyczy to głównie Polaków

Redakcja malydziennik
Ładuję....