CYWILIZACJA

Pomóż złapać zboczeńca !

W ostatnich dniach, policja dostała zgłoszenia o zboczeńcu, który atakuje kobiety na warszawskim Grochowie. Usiłuje dotykać kobiet, był także widziany jak masturbuje się na ulicy. Funkcjonariusze zdecydowali się opublikować jego wizerunek by jak najszybciej zatrzymać mężczyznę i zapobiec ew. tragedii.

 

Poleicjanci z KRP Warszawa VII, prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa innej czynności seksualnej.

 

Do zdarzenia doszło 5 maja 2018 roku ok. godz. 11.30 na Grochowie. Mężczyzna na publikowanych zdjęciach najprawdopodobniej ma bezpośredni związek z tym przestępstwem. Wszystkie osoby, które go rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt o kontakt z policją.

Telefon: (22) 603-78-83, (22) 603-76-30w godz.8.00-16.00, całodobowo pod nr (22) 603-76-55 oraz bezpłatnymi, 997,112 bądź drogą elektroniczną na adres:komendant.krp7@ksp.policja.gov.pl.

 

Jak wynika z relacji poszkodowanych kobiet mężczyzna próbuje wkładać rękę pod spódnice. Inna kobieta opowiedziała o tym jak widziała mężczyznę masturbującego się na ulicy. Do zajść tych miało dochodzić na pograniczu Grochowa z Olszynką Grochowską w Warszawie.

 

Sporządzono rysopis poszukiwanego mężczyzny:
– Wiek ok. 30-40 lat, ok. 180 cm wzrostu, szczupły, włosy krótkie, ciemny blond, falowane, widoczne zakola. W chwili zdarzenia ubrany był w skórzaną czarną kurtkę do pasa, białą koszulkę typu T-shirt, spodnie jeansowe ciemny granat z wybieleniami na wysokości kolan, ciemne buty sportowe. – czytamy na stronie Policji.

 

KSP publikuje również zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, który najprawdopodobniej odpowiada za ataki na kobiety. A przynajmniej na jedną z poszkodowanych.

gfa

Komentarze

Zobacz także

NOWY sposób kradzieży! WSZYSTKO TRWA DOSŁOWNIE KILKA SEKUND!

Adam Gaafar

Witold Pyrkosz nie żyje

Redakcja malydziennik

In vitro bardziej niebezpieczne niż aborcja… Dla kobiet. Zaskakujące? A jednak!

Redakcja malydziennik
Ładuję....