CYWILIZACJA

Pomogli mu bić żonę bo była nieposłuszna! Ach to ubogacenie kulturowe, feministki nie mogą się pewnie doczekać…

33-letni Devbir Kalsi poskarżył się swoim rodzicom mieszkającym w Indiach na swoją małżonkę twierdząc, że jest nieposłuszna. Na pomoc nie musiał długo czekać – jego 67-letni ojciec wraz z 61-letnią matką przylecieli do niego i… pobili jego żonę w ramach „zdyscyplinowania”.

Devbir Kalsi poskarżył się swoim rodzicom, którzy przylecieli specjalnie z Indii na Florydę, żeby pomóc mu zdyscyplinować jego nieposłuszną żonę. Żona Devbira, 33-letnia Silky Gaind została przez jego rodziców pobita i uwięziona w swoim pokoju wraz z córką.

 

Na szczęście sprawą zajęła się policja, ponieważ Gaind udało się skontaktować ze swoimi rodzicami w Indiach i powiedzieć im o tym, co się stało. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, usłyszeli krzyk kobiety zamkniętej w pokoju, która błagała o pomoc dla siebie i swojego dziecka.

 

 

Policjanci aresztowali Devbira Kalsi oraz jego rodziców pod zarzutem uwięzienia i pobicia kobiety. Dalsze śledztwo wykazało, że mężczyzna regularnie znęcał się nad swoją żoną. Okazało się też, że gdy rodzice wraz z Devbirem bili Gaind nawet wówczas gdy kobieta na rękach trzymała swoją córeczkę. Mężczyzna groził swojej żonie nożem, który przykładał jej do gardła. Zarówno 33-letniemu mężczyźnie jak i jego rodzicom grozi obecnie deportacja do Indii. 

 

""

Źródło: polishexpress.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Regularna WOJNA na ulicach Danii: strzelanina przyniosła ofiary. Czy to zamach?

Redakcja malydziennik

Przy in vitro doszło do pomyłki. Kobieta urodziła nie swoje dziecko. Winnego nie ma

Redakcja malydziennik

Twarz tego mężczyzny wyraża prawdziwą rozpacz. Jego 5-letnia wnuczka umiera na raka

Redakcja malydziennik
Ładuję....