WYDARZENIA

Pomogli mu bić żonę bo była nieposłuszna! Ach to ubogacenie kulturowe, feministki nie mogą się pewnie doczekać…

33-letni Devbir Kalsi poskarżył się swoim rodzicom mieszkającym w Indiach na swoją małżonkę twierdząc, że jest nieposłuszna. Na pomoc nie musiał długo czekać – jego 67-letni ojciec wraz z 61-letnią matką przylecieli do niego i… pobili jego żonę w ramach „zdyscyplinowania”.

Devbir Kalsi poskarżył się swoim rodzicom, którzy przylecieli specjalnie z Indii na Florydę, żeby pomóc mu zdyscyplinować jego nieposłuszną żonę. Żona Devbira, 33-letnia Silky Gaind została przez jego rodziców pobita i uwięziona w swoim pokoju wraz z córką.

 

Na szczęście sprawą zajęła się policja, ponieważ Gaind udało się skontaktować ze swoimi rodzicami w Indiach i powiedzieć im o tym, co się stało. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, usłyszeli krzyk kobiety zamkniętej w pokoju, która błagała o pomoc dla siebie i swojego dziecka.

 

 

Policjanci aresztowali Devbira Kalsi oraz jego rodziców pod zarzutem uwięzienia i pobicia kobiety. Dalsze śledztwo wykazało, że mężczyzna regularnie znęcał się nad swoją żoną. Okazało się też, że gdy rodzice wraz z Devbirem bili Gaind nawet wówczas gdy kobieta na rękach trzymała swoją córeczkę. Mężczyzna groził swojej żonie nożem, który przykładał jej do gardła. Zarówno 33-letniemu mężczyźnie jak i jego rodzicom grozi obecnie deportacja do Indii. 

 

""

Źródło: polishexpress.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Postanowiła sprzedać swoje dziecko. Cena? Niezbyt wygórowana

Redakcja malydziennik

Lista najbardziej zakorkowanych miast świata! Zobacz jakie polskie miasto się załapało

Redakcja malydziennik

Kolejny przykład nieodpowiedzialnych rodziców. Ratownicy w ostatniej chwili uratowali ojca i ośmioletnią dziewczynkę

Redakcja malydziennik
Ładuję....