ARCHIWUM

Polska zwycięży! Oszalali z nienawiści jej nie zniszczą!

Przyjdzie wielka klęska tych, którzy nienawidzą, którzy w gruncie rzeczy nienawidzą Polski, ale Polska zwycięży – podkreślił w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas obchodów 85. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.

Kaczyński mówiąc o przeciwnikach obchodów miesięcznic smoleńskich, m.in. Obywatelach RP, którzy również przybyli w czwartek na Krakowskie Przedmieście, uznał że boją się oni prawdy o Smoleńsku, ale także "prawdy o tych latach rządów, które już za nami Bogu dzięki".

 

"Stąd ta furia, stąd ta nienawiść – z jednej strony tych, którzy po prostu są wynajęci, a z drugiej – tych, którzy po prostu są oszalali są z nienawiści" – powiedział szef PiS.

 

"I bądźcie pewni, że potrafimy zwyciężyć i będziemy tutaj przychodzić i powtarzam – przyjdzie czas prawdy, pełnej prawdy, przyjdzie czas upamiętnienia i to już niedługo. I przyjdzie wielka klęska tych, którzy nienawidzą, którzy w gruncie rzeczy nienawidzą Polski, bo o to chodzi, oni nienawidzą Polski, ale Polska zwycięży" – oświadczył Kaczyński.

 

"Polska zwycięży, Polska zwycięży!" – skandował tłum uczestników obchodów 85. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. (PAP)

 

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Decyzje byłego Wielkiego Mistrza Zakonu Maltańskiego SĄ NIEWAŻNE. Najnowsza decyzja Papieża

Redakcja malydziennik

"Za czasów PO polski kontrwywiad był dla Rosjan zupełnie otwarty"

Redakcja malydziennik

Mocne STANOWISKO POLSKI! Nie zgodzimy się na PRZYJMOWANIE UCHODŹCÓW!

Redakcja malydziennik
Ładuję....