POLITYKA

Polska zwycięży! Oszalali z nienawiści jej nie zniszczą!

Przyjdzie wielka klęska tych, którzy nienawidzą, którzy w gruncie rzeczy nienawidzą Polski, ale Polska zwycięży – podkreślił w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas obchodów 85. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.

Kaczyński mówiąc o przeciwnikach obchodów miesięcznic smoleńskich, m.in. Obywatelach RP, którzy również przybyli w czwartek na Krakowskie Przedmieście, uznał że boją się oni prawdy o Smoleńsku, ale także "prawdy o tych latach rządów, które już za nami Bogu dzięki".

 

"Stąd ta furia, stąd ta nienawiść – z jednej strony tych, którzy po prostu są wynajęci, a z drugiej – tych, którzy po prostu są oszalali są z nienawiści" – powiedział szef PiS.

 

"I bądźcie pewni, że potrafimy zwyciężyć i będziemy tutaj przychodzić i powtarzam – przyjdzie czas prawdy, pełnej prawdy, przyjdzie czas upamiętnienia i to już niedługo. I przyjdzie wielka klęska tych, którzy nienawidzą, którzy w gruncie rzeczy nienawidzą Polski, bo o to chodzi, oni nienawidzą Polski, ale Polska zwycięży" – oświadczył Kaczyński.

 

"Polska zwycięży, Polska zwycięży!" – skandował tłum uczestników obchodów 85. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. (PAP)

 

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Tusk gwizdami przywitany w Warszawie. ZOBACZ

Redakcja malydziennik

Skandal! Wielka Brytania deportuje Polaków, którzy nie mają pracy

Sąd chce odebrać Roksanę babci. Minister sprawiedliwości interweniuje

Redakcja malydziennik
Ładuję....