WYDARZENIA

Polka olśniła świat. Wygląda niepozornie ale

Hollywood

Ten sezon na pewno należy do niej. Mówią o niej wszyscy. Przyćmiła swoim talentem i urokiem największe gwiazdy Hollywood. Warto o niej pamiętać.

Kariera Joanny Kulig nabrała niezwykłego tempa. Za sprawą roli w „Zimnej wojnie” jej nazwisko jest już coraz bardziej rozpoznawalne w amerykańskim show-biznesie. 36-letnia gwiazda pojawiła się na after party po rozdaniu Złotych Globów.

Polska aktorka na zagranicznym evencie prezentowała się obłędnie w sukni do ziemi z kolekcji Caroliny Herrery ze srebrnymi aplikacjami z kwiatków. Do połyskującej kreacji, podkreślającej ciążowe kształty dobrała srebrne kolczyki, które świetnie prezentowały się w zestawieniu z efektownym kokiem. Elegancki look Joanna podkreśliła delikatnym makijażem.

Obecnie gwiazda znajduje się w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajmuje się promocją filmu. Mimo zaawansowanej ciąży bierze udział w wielu wydarzeniach, a ostatnio stanęła przed obiektywem samego Tima Walkera! Fotograf – nazywany przez wielu „mistrzem baśniowej fotografii” – współpracował już m.in. z takimi gwiazdami jak Tilda Swinton czy Emma Watson. Ostatnio zaprosił do współpracy aktorów wyróżnionych przez „W Magazine”, a należy do nich również sama Kulig. Trzeba przyznać, że zdjęcia pochodzące z sesji robią olbrzymie wrażenie!

Źródło: NaTemat

Fot. Instagram

Zobacz też: https://malydziennik.pl/pamietasz-ksiezniczke-leie-z-gwiezdnych-wojen-aktorka-ktora-ja-grala-zmarla-wieczny-odpoczynek-racz-jej-dac-panie/

Komentarze

Zobacz także

Nic sobie nie robią z prawa. W chińskich wioskach dzieci poślubiają dzieci

Ale POMYSŁ! Zobacz, co Holendrzy wymyślili dla użytkowników SMARTFONÓW

Redakcja malydziennik

Straż Graniczna schwytała nielegalnych imigrantów na granicy!

Redakcja malydziennik
Ładuję....