POLITYKA

"Polityczne emocje nie powinny przesłonić szczęścia naszych rodzin". Prezydent składa życzenia

Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz; polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin – mówi prezydent Andrzej Duda w życzeniach z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Radości i optymizmu życzy pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda.

"Życzymy Państwu, aby betlejemska gwiazda zaświeciła dla Państwa bliskich, dla przyjaciół i sąsiadów. Dla całego naszego Narodu. Niech ten uroczysty wieczór polskie domy wypełnia serdecznością i wyrozumiałością, i otwartością. Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz. Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin" – powiedział prezydent w opublikowanym w sobotę nagraniu wideo.

 

Pierwsza dama życzy radości i optymizmu "zarówno dzisiaj, podczas dzielenia się opłatkiem przy wigilijnym stole, jak i przez cały następny rok".

 

Para prezydencka szczególne życzenia kieruje do wszystkich rodziców wychowujących dzieci. "Zadbajmy o to, by następne pokolenia mogły żyć w Polsce spokojnej, bezpiecznej i sprawiedliwej" – mówi prezydent.

 

"Oby ta wyjątkowa świąteczna atmosfera trwała także na co dzień – również wtedy, kiedy już wrócimy do pracy i zwykłych obowiązków. Wesołych, spokojnych świąt" – podkreśliła pierwsza dama.

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Hipokryzja i bezmyślność? Belgowie wyrzucili ekstremistycznego imama, a przyjęli go Holendrzy

Redakcja malydziennik

Odmawianie różańca to modlitwa, a nie narzędzie symbolicznej przemocy. Hucpę trzeba było przerwać

Redakcja malydziennik

Trump zmienia stanowisko w kluczowych sprawach!

Redakcja malydziennik
Ładuję....